سرمربی تیم فوتبال لیورپول از عملکرد شاگردانش مقابل برایتون ابراز رضایت کرد.

سرمربی تیم فوتبال لیورپول از عملکرد شاگردانش مقابل برایتون ابراز رضایت کرد. به گزارش خبرگزاری تسنیم، یورگن کلوپ که شاگردانش شب گذشته (چهارشنبه) در هفته سی‌وچهارم لیگ برتر انگلیس در دیداری خارج از خانه مقابل برایتون به برتری ۳ بر یک دست یافتند، پس از این بازی گفت: ما برای نفود به ساختار تیمی برایتون راه‌حل فوق‌العاده‌ای داشتیم و نحوه انجام این کار را دوست داشتم. ما در آنچه که حریف انجام می‌دهد تأثیر نمی‌گذاریم، بلکه باید به آن واکنش نشان دهیم.

وی افزود: ما در بسیاری از مقاطع بازی عالی کار کردیم، اما وقتی در لحظه نامناسب توپ را از دست می‌دادیم، برایتون از آن استفاده می‌کرد. آنها سزاوار رسیدن به گلی بودند که به ثمر رساندند، اما سپس ما گل سوم را زدیم. ما حتی می‌توانستیم گل‌های بیشتری به ثمر برسانیم چون موقعیت‌های زیادی نصیب‌مان شد.

سرمربی آلمانی لیورپول همچنین در خصوص وضعیت هافبک تیمش که پس از برخورد با بیسوما، هافبک مالیایی برایتون از ناحیه زانو آسیب دید و در دقیقه ۸۰ جای خود را به جیمز میلنر داد، اظهار داشت: نمی‌دانم مصدومیت هندرسون دقیقاً چیست، اما به نظر می‌رسد از ناحیه زانو آسیب دیده است. باید منتظر نتایج آزمایش‌های تکمیلی و اسکن‌ها باشیم، اما می‌دانیم که مصدومیت جردن نباید چیز خاصی باشد.

این خبر حدود ۳ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.