سرمربی تیم فوتبال اتلتیکومادرید از نتیجه‌ای که برای بازی خارج از خانه شاگردانش مقابل سلتاویگو رقم خورد ابراز رضایت کرد.

سرمربی تیم فوتبال اتلتیکومادرید از نتیجه‌ای که برای بازی خارج از خانه شاگردانش مقابل سلتاویگو رقم خورد ابراز رضایت کرد. به گزارش خبرگزاری تسنیم، تیم فوتبال اتلتیکومادرید بامداد امروز (چهارشنبه) در هفته سی‌و‌پنجم لالیگا میهمان سلتاویگو بود و با اینکه در همان دقیقه نخست با گلزنی موراتا پیش افتاد نتوانست برتری‌اش را تثبیت کند و در نهایت به تساوی یک – یک رضایت داد.

دیه‌گو سیمئونه سرمربی اتلتیکومادرید پس از این بازی به شبکه مویستار لالیگا گفت: بازی در نیمه اول خیلی خوب بود. هر دو تیم عملکردی منسجم داشتند. ما هم در نیمه اول موقعیت‌های بیشتری برای مهاجمان خود ساختیم که البته تبدیل به گل نشد. حریف در نیمه دوم به گل رسید و از آن به بعد بازی روند کندی به خود گرفت و از موقعیت‌های هر دو تیم کاسته شد. من همیشه منتظر سر زدن اشتباهی از حریف بودم، اما این اتفاق رخ نداد و بازی تا پایان بدون موقعیت پیش رفت. به همین دلیل فکر می‌کنم با توجه به اتفاقاتی که در نیمه دوم دیدم تساوی نتیجه عادلانه‌ای برای بازی بود.

این پانزدهمین بازی بدون باخت متوالی اتلتیکومادرید در تمام مسابقات بود. سیمئونه با اشاره به این موضوع افزود: هدف ما این است که در جمع سه یا چهار تیم برتر لیگ قرار داشته باشیم. این تنها چیزی است که برای من اهمیت دارد.

بازی بعدی روخی بلانکو مقابل بتیس است، دیداری که سیمئونه آن را یک بازی سخت برای مردانش پیش‌بینی می‌کند. او ادامه داد: بازی سختی است. حریف به تازگی مربی‌اش را عوض کرده است و بازیکنان این تیم هم انگیزه زیادی برای تغییر دادن شرایط‌شان دارند. ما کمی استراحت می‌کنیم تا بتوانیم یک بازی خوب را ار واندا به نمایش بگذاریم.

این خبر حدود ۲۷ روز پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.