سرمربی تیم فوتبال ملوان بندرانزلی، این تیم را مانند استقلال و پرسپولیس دانست و تأکید کرد اگر ملوان نباشد، فوتبال دیگر لذتی نخواهد داشت.

سرمربی تیم فوتبال ملوان بندرانزلی، این تیم را مانند استقلال و پرسپولیس دانست و تأکید کرد اگر ملوان نباشد، فوتبال دیگر لذتی نخواهد داشت. اکبر میثاقیان در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره تساوی یک - یک تیم فوتبال ملوان بندرانزلی مقابل سپیدرود رشت اظهار داشت: ۴۵ سال پیش در این مسابقه به میدان رفته بودم، اما این دیدار الان حساسیت ویژه و بیشتری دارد. ما بازی تاکتیکی و بسیار خوبی را به نمایش گذاشتیم. بازی‌های لیگ یک ضربات کرنر، ایستگاهی و پرتاب‌های اوت زیادی دارد و همه جای دنیا شرایط این‌گونه است.

وی با تمجید از شاگردانش تصریح کرد: به جز گلی که سپیدرود زد، این تیم فقط یک شوت به سمت دروازه ما زد و دیگر موقعیتی نداشت. مسابقه از دقیقه ۷۰ در اختیار ما بود و فرصت‌های گلزنی زیادی داشتیم. می‌توانستیم در این دیدار پیروز شویم، اما فشار زیادی روی هر دو تیم بود که باعث شد کار سخت شود. تعویض مربی هم شوکی به سپیدرود وارد کرد و بازیکنان این تیم با تمام توان در زمین می‌دویدند.

سرمربی ملوان بندرانزلی درباره اینکه پاشازاده گفته بود ملوان موقعیت چندانی نداشت، خاطرنشان کرد: خدا را شکر که بازی‌ها از تلویزیون پخش می‌شود و معلوم است چه کسی درست می‌گوید. به صحبت‌های همه مربیان احترام می‌گذارم، اما فیلم بازی نشان می‌دهد حریف فقط یک شوت زد، یک بار هم ما خطا کردیم و سپیدرود به گل رسید. با این تساوی کمی در جدول تکان خوردیم، اما باید بالاتر بیاییم.

«تیم ما خیلی خوب کار کرد و در بیشتر دقایق بر سپیدرود مسلط بودیم.»، میثاقیان ضمن بیان این جمله به تسنیم گفت: ملوان در انتهای جدول است و فشار و استرس زیادی روی بازیکنان وجود دارد. ما در این شرایط باید با ذهنیتی مثبت بازی کنیم که خیلی سخت است. واقعاً در این مدت فهمیدم ملوان نباشد، فوتبال هیچ لذتی ندارد و مردم خیلی این تیم را دوست دارند. ملوان مانند استقلال و پرسپولیس است و باید در لیگ برتر باشد.

وی در مورد قضاوت حسین زیاری در این مسابقه خاطرنشان کرد: داور بازی به من اخطار داد و مربی بدنساز ما را اخراج کرد. او نشان داد داور پرجرأتی است و قضاوت بسیار خوبی داشت. من این داور را نمی‌شناختم، اما اصلاً نترسید و محکم داوری کرد.

سرمربی ملوان بندرانزلی با اشاره به برگزاری دربی «ال‌گیلانو» در غیبت هواداران بیان کرد: فوتبال بدون تماشاگران هیچ لذتی ندارد؛ به‌خصوص برای تیم‌هایی چون ملوان که با تماشاگر نفس می‌کشند. در همه مسابقات دو تیم هستند، چند مربی و سه داور. دیگر کسی روی سکوها نیست که جیغ بکشد و کسی را تشویق کند. با این حال مردم فوتبال را دوست دارند و بازگشت فوتبال باعث شد همه لذت ببرند.

میثاقیان درباره تقابل ملوانان با صدرنشین مسابقات در هفته بیست‌ونهم لیگ دسته اول فوتبال اظهار داشت: ما شرایط خوبی در جدول نداریم و به بازیکنان گفتم همه بازی‌ها برای ما مانند فینال است. مس رفسنجان تیمی فوق‌العاده است و نتایج بسیار خوبی به دست آورده است.

وی در مورد بازیکنان کرونایی تیمش و اعتراض برخی تیم‌ها به برگزاری ادامه رقابت‌ها تصریح کرد: بازیکنان ما یکهو کرونا می‌گیرند و بعد پاک می‌شوند! شرایط با شیوع مجدد کرونا خیلی سخت شده و ما که سن بیشتری داریم، بیشتر می‌ترسیم. من در مشهد جرأت نداشتم تا سر کوچه بیایم، اما وقتی وارد کار می‌شویم شرایط فرق می‌کند و من کنار زمین هم ماسک نمی‌زنم. چون لب‌هایم خشک می‌شود و از این بابت عذرخواهی می‌کنم. تصمیم درباره مسابقات هم به سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال مربوط است.

این خبر حدود ۱ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.