بازی‌های هفته سی‌ویکم لیگ دسته اول فوتبال ایتالیا با ثبت شکست در کارنامه دو تیم بالای جدول رده‌بندی آغاز شد.

بازی‌های هفته سی‌ویکم لیگ دسته اول فوتبال ایتالیا با ثبت شکست در کارنامه دو تیم بالای جدول رده‌بندی آغاز شد. به گزارش خبرگزاری تسنیم، هفته سی‌و‌یکم سری A ایتالیا شب گذشته (سه‌شنبه) با انجام دو بازی آغاز شد که در بازی نخست تیم فوتبال لاتزیو در خانه لچه متحمل شکستی غیرمنتظره شد و با نتیجه ۲ بر یک تن به شکست داد. لاتزیو در حالی مغلوب شد که با گلزنی فیلیپه کایسدو در دقیقه ۵ از میزبان خود پیش افتاده بود. گل خوما باباکار در دقیقه ۳۰ لچه را به بازی برگرداند و فابیو لوچیونی هم در دقیقه ۴۷ گل برتری این تیم را به ثمر رساند. همچنین در دقیقه سوم وقت‌های تلف شده پاتریک از لاتزیو اخراج شد. لچه با این پیروزی ۲۸ امتیازی شد و با یک پله صعود از منطقه سقوط جدول خارج شد.

این شکست اما برای لاتزیو رده دومی خیلی‌ هم گران تمام نشد چرا که رقیب اصلی‌شان در کورس قهرمانی یعنی یوونتوس صدرنشین هم در دیداری که بامداد امروز در ورزشگاه سن‌سیرو برگزار شد مقابل میلان با نتیجه عجیب ۴ بر ۲ تن به شکست داد. باخت یوونتوس حتی به مراتب عجیب‌تر از باخت لاتزیو بود چرا که بانوی پیر در حالی مغلوب شد که با گل‌های آدرین رابیو در دقیقه ۴۷ و کریستیانو رونالدو در دقیقه ۵۳ تا کمتر از نیم ساعت به پایان بازی از حریف خود پیش بود. در دقیقه ۶۲ اما بازگشت رؤیایی میلان با گلزنی زلاتان ابراهیموویچ به تیم سابقش از روی نقطه پنالتی آغاز شد. تنها ۴ دقیقه بعد فران کسیه گل تساوی را برای میلان به ثمر رساند. یوونتوسی‌ها هنوز در شوک این گل بودند که رافائل لیائو گل سوم را برای میلان زد آن هم در حالی که هنوز یک دقیقه از به ثمر رسیدن گل قبلی نگذشته بود. به این ترتیب در عرض ۵ دقیقه یوونتوس بازی برده را باخت عوض کرد اما این هم پایان کار نبود چرا که آنته ربیچ مهاجم کروات میلان در دقیقه ۸۰ تیر خلاص را به قلب بانوی پیر زد و چهارمین شکست این فصل بیانکونری را قطعی کرد.

یوونتوس در حالی که می‌توانست با حفظ پیروزی حاشیه امنیتش را در صدر جدول به ۱۰ امتیاز افزایش دهد با همان ۷ امتیاز اختلاف قبلی به صدرنشینی ادامه داد. میلان اما با کسب چهاردهمین بردش که تنها سه روز پس از پیروزی‌اش مقابل لاتزیو به عنوان دیگر مدعی کسب اسکودتو رقم خورد، ضمن ادامه دادن به روزهای رؤیایی‌اش ۴۹ امتیازی شد و به رده پنجم صعود کرد تا به سهمیه رقابت‌های اروپایی فصل آینده نزدیک‌‌تر شود.

این خبر حدود ۱ ماه پیش فرستاده شده است.
نظر کاربران را اینجا ببینید. ( تعداد نظرات: ۱ )