با شکست خانگی تیم فوتبال لاتزیو مقابل میلان، راه یوونتوس برای کسب یک قهرمانی دیگر در سری A هموار شد.

با شکست خانگی تیم فوتبال لاتزیو مقابل میلان، راه یوونتوس برای کسب یک قهرمانی دیگر در سری A هموار شد. به گزارش خبرگزاری تسنیم، در چارچوب دیدارهای هفته سی‌‌ام سری A ایتالیا، بامداد امروز (یکشنبه) لاتزیو تیم دوم جدول رده‌بندی به امید کم کردن فاصله‌اش با یوونتوس صدرنشین از میلان پذیرایی کرد اما در پایان بازی را با نتیجه غیرمنتظره ۳ بر صفر واگذار کرد.

ابدا هاکان چالهانوغلو در دقیقه ۲۳ دروازه لاتزیو را باز کرد و پس از او زلاتان ابراهیموویچ ستاره سوئدی میلانی‌ها که اولین بازی‌اش را برای آنها پس از آغاز مجدد مسابقات فوتبال در ایتالیا (بعد از وقفه سه ماهه به دلیل شیوع کرونا) انجام می‌داد در دقیقه ۳۴ از روی نقطه پنالتی دومین گل روسونری را زد. در نهایت آنته ربیچ در دقیقه ۵۹ سومین گل میلان را به ثمر رساند تا بازگشت به بازی را برای لاتزیو عملاً غیرممکن کند.

با این نتیجه و با توجه به پیروزی یوونتوس در دربی تورین، فاصله لاتزیو با صدر جدول به ۷ امتیاز افزایش پیدا کرد و این در حالیست که تنها ۸ هفته دیگر به پایان رقابت‌ها باقی مانده است و لاتزیو بازی‌های سختی پیش رو دارد که یکی از آنها در خانه یوونتوس است و دیگری خانه ناپولی.

اما میلان هم با کسب سیزدهمین برد خود در این فصل ۴۶ امتیازی شد و به رده ششم صعود کرد تا به کسب سهمیه رقابت‌های اروپایی فصل آینده خوشبین باشد.

این خبر حدود ۳ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.