سرمربی تیم فوتبال ملوان تأکید کرد که این تیم در ادامه مسابقات لیگ دسته اول هفت بازی سخت و سرنوشت‌ساز در پیش دارد.

سرمربی تیم فوتبال ملوان تأکید کرد که این تیم در ادامه مسابقات لیگ دسته اول هفت بازی سخت و سرنوشت‌ساز در پیش دارد. اکبر میثاقیان در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره پیروزی تیمش برابر بادران اظهار داشت: خوشحالم که در شروع مجدد بازی‌ها به برد رسیدیم. کسب این سه امتیاز خانگی بسیار مهم بود. ما در تعطیلات و از زمانی که مجوز برگزاری تمرینات داده شد، خیلی سخت کار کردیم و نکته مهم این بود که بازیکنان ملوان انگیزه بسیار زیادی داشتند تا بازی‌ها شروع شود. ما بازیکنان شایسته و زحمت‌کشی داریم که در همین اولین بازی نشان دادند که چقدر میل به پیروزی و موفقیت دارند. امیدوارم این روند را در بازی‌های بعدی هم ادامه دهیم.

وی درباره جایگاه فعلی ملوان در جدول گفت: همه می‌دانند که شرایط سخت است. از طرفی رقابت در پایین جدول بسیار فشرده و نزدیک است. در بازی‌های پایانی هم امتیاز گرفتن چند برابر سخت تر می‌شود و همه ما می‌دانیم که یک مسیر سخت در پیش داریم. تا پایان بازی‌ها هفت هفته باقی مانده و این هفت بازی برای ما بسیار سرنوشت‌ساز و سخت است. باید یاد بگیریم که کم اشتباه کنیم و با تمرکز بالا فقط به فکر گرفتن امتیاز باشیم. شرایط ما طوری است که حتی نباید به گرفتن مساوی فکر کنیم. اگر قرار باشد امتیاز از دست بدهیم وضعیت‌مان سخت‌تر خواهد شد.

سرمربی تیم فوتبال ملوان با اشاره به دوری این تیم از رقابت‌های لیگ برتر تصریح کرد: می‌دانم که هواداران ملوان بی‌صبرانه در انتظار حضور دوباره این تیم در لیگ برتر هستند. ما فعلاً هواداران خودمان را در ورزشگاه نخواهیم دید، ولی فقط برای خوشحال کردن آنها بازی می‌کنیم. جای ملوان در لیگ برتر خالی است و امیدوارم هواداران ملوان فصل آینده صعود تیم‌شان را به لیگ برتر جشن بگیرند. الان اما وضعیت متفاوتی داریم، ملوان در پایین جدول است و باید تلاش کنیم تا در بازی‌های باقیمانده بهترین عملکرد را داشته باشیم.

این خبر حدود ۴ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.