سرمربی تیم فوتبال منچسترسیتی بازگشت جیدون سانچو به این تیم را منتفی دانست و به شایعات پایان داد.

سرمربی تیم فوتبال منچسترسیتی بازگشت جیدون سانچو به این تیم را منتفی دانست و به شایعات پایان داد. به گزارش خبرگزاری تسنیم، پپ گواردیولا سرمربی منچسرسیتی صریحاً اعلام کرد که تیمش برنامه‌ای برای جذب جیدون سانچو بال انگلیسی تیم فوتبال بوروسیا دورتموند ندارد.

اخیراً شایعاتی مطرح شده مبنی بر اینکه من‌سیتی قصد دارد بازیکن سابقش را از دورتموند پس بگیرد تا با او جای خالی لروی سانه که به بایرن مونیخ می‌پیوندد را پر کند. پپ گواردیولا اما این موضوع را تکذیب کرد.

او درباره سانچوی ۲۰ ساله که تابستان سال ۲۰۱۷ ورزشگاه اتحاد را بدون انجام حتی یک بازی برای منچسترسیتی ترک کرد، گفت: سانچو خودش تصمیم به رفتن گرفت پس چه دلیلی دارد که بخواهد برگردد؟

منچسترسیتی در قرارداد فروش سانچو به بوروسیا دورتموند شرطی را گنجاند که به موجب آن، می‌تواند این بازیکن انگلیسی را با ارائه پیشنهادی همتراز بهترین پیشنهادش از سایر تیم‌ها، دوباره جذب کند اما گویا گواردیولا تمایلی به جذب دوباره این بازیکن ندارد.

وی افزود: زمانی که سانچو به دورتموند رفت، به نظر نمی‌رسید که او قصد بازگشت داشته باشد. الان هم منطقی نیست که او برگردد. وقتی خودش خواسته برود، به نظر من او نمی‌خواهد که برگردد. این بخشی از یک فرایند در تیم ماست. ما دوست داریم بازیکنان‌مان را حفظ کنیم تا در این تیم جاودانه شوند اما در گذر سال‌ها مجبوریم که جای آنها را با بازیکنان جدید پر کنیم.

منچسترسیتی از ساعت ۲۳:۴۵ امشب در ورزشگاه اتحاد میزبان لیورپول، قهرمان زودهنگام رقابت‌ها خواهد بود.

این خبر حدود ۳ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.