کارشناس فوتبال ایران با اشاره به رعایت حداقل استانداردهای بهداشتی برای برگزاری رقابت های لیگ برتر گفت: نمی‌توان برای مقابله با کرونا در ورزش نسخه دقیقی پیچید.

محمدرضا زادمهر در گفتگو با خبرنگار مهر، در خصوص اصرار چند باشگاه لیگ برتری به لغو رقابت های لیگ برتر فصل جاری گفت: به نظرم باید تمام جوانب را بررسی کرد تا مبادا برگزاری باقیمانده بازی های فصل جاری برای سلامتی افراد تنش دوباره ای را ایجاد کند.

وی افزود: جهان با پدیده ای جدید روبرو است و نمی توان برای مبارزه با ویروس کرونا در جهت برگزاری بازی های ورزشی، نسخه ای دقیق پیچید. به هر حال باید آزمون و خطاهایی صورت بگیرد اما به هیچ وجه نباید سلامتی افراد را به خطر انداخت.

پیشکسوت پرسپولیس درباره تاکید این باشگاه برای برگزاری ادامه مسابقات با توجه به حضور در صدر جدول رقابت های لیگ برتر یادآور شد: باید به پرسپولیس حق داد. هر باشگاه دیگری بود چنین موضعی می گرفت. این تیم با صلابت توانسته است ۱۰ امتیاز اختلاف نسبت به تیم دوم جدول پیدا کند و به قهرمانی نزدیک شود. نباید زحمات پرسپولیس را نادیده گرفت.

زادمهر تاکید کرد: اگر قرار است رقابت های لیگ برتر بار دیگر به تعویق بیافتد باید قید برگزاری ادامه بازی ها را بزنیم و قهرمان لیگ برتر را به همراه تیم هایی که به آسیا می روند مشخص کنیم. چاره ای هم جز اعلام دو تیم انتهای جدول برای رفتن به لیگ دسته یک نمی ماند. شاید اینگونه بهتر باشد اما باز هم می گویم تمام این حرفها نظریه هستند و نمی دانیم چه اتفاقاتی در انتظارمان است.

زادمهر در پایان خاطرنشان کرد: باید به فیفا رجوع کنیم و پروتکل های بهداشتی آنها را بخوانیم. فکر می کنم در حال حاضر حداقل استانداردهای بهداشتی را برای تمرینات گروهی در نظر گرفته ایم و نباید همین حداقل ها را هم نادیده بگیریم. چیزی مهم تر از سلامتی افراد وجود ندارد.

این خبر حدود ۱ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.