رئیس پیشین باشگاه بارسلونا معتقد است اگر رئال مادرید صدرنشین کنونی لیگ دسته اول اسپانیا بود، این رقابت‌ها مختومه اعلام می‌شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، طبق اعلام شبکه رادیویی کادناکوپه و نشریه اسپورت کاتالونیا، رقابت‌های لالیگای اسپانیا که از تاریخ ۱۲ مارس (۲۲ اسفند) در نتیجه شیوع ویروس کرونا به حالت تعلیق درآمده‌ از روز ۱۱ ژوئن (۲۲ خرداد) با دربی سویا از سر گرفته می‌شود و در روز ۱۹ جولای (۲۹ تیر) به پایان خواهد رسید. در حال حاضر بارسلونا در فاصله ۱۱ هفته مانده به پایان فصل جاری مسابقات لالیگا با دو امتیاز برتری نسبت به رئال مادرید، در صدر جدول رده‌بندی این رقابت‌ها قرار دارد.

خوان گاسپارت که بین سال‌های ۲۰۰۰ تا ۲۰۰۳ ریاست باشگاه بارسلونا را برعهده داشت، در تازه‌ترین اظهارنظر خود گفت: اگر رئال مادرید صدرنشین لالیگا تا پیش از تعلیق این مسابقات بود، لالیگا حالا مختومه اعلام می‌شد.

وی در بخش دیگری از صحبت‌هایش در خصوص بازگشت ستاره برزیلی پاری‌سن‌ژرمن به نوکمپ اظهار داشت: دوست دارم نیمار را دوباره در بارسلونا ببینم. او هنوز هم می‌تواند به بارسلونا کمک کند. به شخصه می‌خواهم نیمار برای بارسا بازی کند.

نیمار که بین سال‌های ۲۰۱۳ تا ۲۰۱۷ در بارسلونا عضویت داشت، در سال ۲۰۱۷ پس از چهار فصل حضور در این تیم در ازای پرداختن رقم فسخ ۲۲۲ میلیون یورویی‌اش توسط باشگاه پاری‌سن‌‌ژرمن راهی فرانسه شد، اما این مهاجم برزیلی پس از سه فصل حضور در PSG علاقه‌مند به بازگشت به بارسلوناست.

این خبر حدود ۱ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.