سرپرست تیم فوتبال استقلال می‌گوید که بازیکنان این تیم نارضایتی از شرایط ندارند و تنها نگرانی‌ آنها بابت ویروس کرونا است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، سعید رمضانی، سرپرست تیم فوتبال استقلال در گفت‌وگو با رسانه رسمی این باشگاه درباره شرایط این روزهای آبی‌های پایتخت گفت: همانطور که در جریان هستید، چند روزی است که تمرینات خود را آغاز کرده‌ایم و بازیکنان با انرژی و انگیزه بالا در تمرینات حاضر می‌شوند. فضای با نشاطی بر تمرینات تیم حاکم است و کادرفنی تلاش می‌کند تا بازیکنان را به سطح آمادگی مطلوب برساند. تنها مشکل در تمرینات ما که تنها به ما اختصاص ندارد و سایر تیم‌ها هم درگیر آن هستند، نگرانی بابت شیوع بیماری کروناست.

وی افزود: متاسفانه این روزها که استقلال در آرامش است، عده‌ای که منافع خود را در خطر می‌بینند، به دنبال حاشیه‌سازی و انتشار اخبار دروغ و در نتیجه برهم زدن آرامش فعلی تیم و ایجاد نگرانی برای هواداران هستند که این موضوع جای تاسف دارد.

سرپرست تیم فوتبال استقلال خاطرنشان کرد: هرگونه خبری در خصوص ابراز نارضایتی بازیکنان از شرایط باشگاه و تمرینات را غیر واقعی است و با صراحت می‌گویم این اخبار برای بر هم زدن آرامش تیم و ایجاد حاشیه منتشر می‌شوند.

این خبر حدود ۱ ماه پیش فرستاده شده است.
نظر کاربران را اینجا ببینید. ( تعداد نظرات: ۲ )