سنگربان تیم ملی فوتبال آرژانتین گفت که پس از شکست تیمش در مرحله گروهی جا‌م‌جهانی ۲۰۱۸ روسیه از سوی هواداران تهدید شده است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، ویلی کابایرو، سنگربان تیم ملی فوتبال آرژانتین در جام‌جهانی ۲۰۱۸ ادعا کرد به خاطر اشتباهاتی که به شکست ۳ - صفر کشورش مقابل کرواسی در مرحله گروهی جام جهانی انجامید، از جانب هواداران آبی و سفیدها تهدید به مرگ شد.

او درباره اشتباهش در آن بازی گفت: توپ را بلند کردم تا به سالویو برسانم اما پایم به زمین گیر کرد. توپ به شکل غیرمنتظره‌ای بلند شد و مقابل ربیچ افتاد. همه فکر کردند می‌خواستم پاس چیپ بدهم اما این‌طور نبود. در طول دوران حرفه خودم هرگز چنین به توپ ضربه نزده بودم. فقط می‌خواستم توپ را بلند کنم چون ۲ مهاجم حریف به من نزدیک شده بودند. روز بعد از آن اشتباه، همه شماره تلفن من را داشتند! واقعا روزهای بدی را سپری کردم.

او در ادامه افزود: پیام‌های عجیبی برای من ارسال شد. حتی تهدید به مرگ شدم. در آن لحظه فقط به فکر خانواده و آینده خود بودم. می‌خواستم فرصتی به من داده شود تا آن اشتباه را جبران کنم اما تصمیم سامپائولی برای بازی دادن به فرانکو آرمانی را درک می‌کنم. فرانکو واقعا عملکرد خوبی در ادامه مسابقات داشت.

این خبر حدود ۱ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.