سرمربی تونسی تیم ملی فوتبال سوریه می‌گوید که اگر دست‌های پشت پرده بگذارند این تیم توان صعود به رقابت‌های جام جهانی فوتبال ۲۰۲۲ را خواهد داشت.

به گزارش خبرگزاری تسنیم نبیل معلول گفت: سه چیز در تیم ملی سوریه وجود دارد که برای صعود به جام جهانی من را نگران می‌کند. مسئله اول دست‌های پشت پرده و اتفاقات خارج از زمین است که برای ما حاشیه ایجاد می‌کند. مسئله دوم نبودن تمرکز در بین بازیکنان و مسئله سوم کمبود وقت و مشکلات برگزاری تمرینات و اردوهای آماده سازی برای ورود به مسابقات است.

وی افزود: تیم ملی سوریه پیش از این از اختلافات داخلی و ورود به بازیکنان به چنین موضوعاتی آسیب دیده که این مسئله باید حل شود. این مشکلات حاشیه‌ای و دست‌های پشت پرده اگر نباشند سوریه می‌تواند به جام جهانی صعود کند.

سرمربی تیم ملی سوریه خاطرنشان کرد: نقاط قوتی که من را به این هدف امیدوار می‌کند وجود اراده و انگیزه لازم بین اعضای تیم است. بازیکنان انگیزه زیادی دارند تا برای اولین بار سوریه به جام جهانی صعود کند. ما بازیکنان بسیار خوب و شایسته‌ای داریم که توانایی خودشان را به خوبی نشان داده‌اند و می‌توانند بخشی از تیم ملی سوریه در این رقابت‌ها باشند.

این خبر حدود ۱ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.