مرد اول باشگاه لاتزیو قصد دفاع از آنچه حق خودش می‌پندارد، دارد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، باشگاه لاتزیو با ارسال بیانیه‌ای نسبت به محکوم شناخته شدن کلودیو لوتیتو، مدیر تیم در ارتباط با اظهارنظرش درباره بازی یوونتوس - اینتر اعتراض کرد.

پس از شیوع ویروس کرونا، بازی عقب افتاده یوونتوس و اینتر پشت درهای بسته برگزار و با برگزاری این بازی، یوونتوس با تعداد بازی مساوی و با یک امتیاز بالاتر از لاتزیو، صدرنشین شد.

ماه گذشته، کلودیو لوتیتو در گفتگو با ریپابلیکا گفته بود: فقط یک امتیاز از یوونتوس کمتر داریم و آن هم به خاطر برگزاری بازی یوونتوس-اینتر بود که اتفاق افتاد. همه دیدند چه اتفاقی رخ داد!

این صحبت‌های لوتیتو نظر دادگاه فدرال ایتالیا به خود جلب کرده و آنها از رئیس لاتزیو توضیح خواسته‌اند. دادگاه فدرال ایتالیا در این مورد تحقیق و بررسی خواهد کرد و احتمالا لوتیتو را با جریمه سنگینی مواجه می‌کند.

در پی انتشار این خبر، باشگاه لاتزیو در بیانیه‌ای رسمی اعلام کرد: لوتیتو معتقد است گاتزتا دلو اسپورت در پی بدنام کردن و بی اعتبار ساختن اوست. آزادی مطبوعات به معنی خراب کردن وجهه یک انسان نیست و نباید به عنوان ابزاری برای تمسخر یا تخریب یک شخص استفاده شود. آنها باید جریمه شوند. بنابراین لوتیتو به تمام وکلای خود دستور داده در دادگاه‌های مدنی و جزایی پیگیر این اتفاق باشند.

این خبر حدود ۲ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.