هانس دیتر فلیک با انرژی زیادی به استقبال بازی خاص فوتبال آلمان می‌رود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، هانس دیتر فلیک در کنفرانس خبری پیش از بازی حساس تیمش مقابل بوروسیادورتموند در هفته بیست و هشتم رقابت‌های بوندس‌لیگای یک آلمان از لزوم هوشیاری مردان باواریایی گفت.

سرمربی تیم فوتبال بایرن‌مونیخ ابتدا اظهار داشت: بازی این ۲ تیم خوب همیشه اتفاق جالبی است. شما در هر بازی باید تمام توان خودتان را به کار بگیرید. بعد از بازی با دورتموند هم ما چند بازی دیگر داریم. خیلی خوشحال می‌شوم اگر در این بازی گلی دریافت نکنیم. دوره آماده سازی ما خوب بوده اما از روز شنبه وقت کمی برای تحلیل بازی حریف و شرایط بازی داشتیم. باید دید کدام تیم با ذهنیت بهتری وارد زمین می‌شود.

او در مورد وضعیت بواتنگ افزود: او در دسترس است. من با ژروم صحبت کردم و او باید تصمیم بگیرد چه برنامه‌ای برای آینده دارد. مدافع ما در بایرن تقریبا تمام جام‌ها را کسب کرده و به همین خاطر مورد ستایش قرار می‌گیرد.

فلیک تصریح کرد : نمایش خوبی مقابل اینتراخت فرانکفورت داشتیم اما باید در سرعت، پرس، حرکات منظم در زمین و پاس‌های سالم روز به روز پیشرفت کنیم. مالکیت توپ هم مهم است چون به شما آرامش می‌دهد و دیگر مجبور نیستید دنبال توپ بدوید. وقتی توپ در اختیار حریف باشد، باید بیشتر بدویم و آن را پس بگیریم.

سرمربی بایرن در ادامه اظهار داشت: با آلابا صحبت کردم و گفتم به نظرم می‌تواند همچنان یک مدافع میانی خیلی خوب برای تیم باشد. پیشرفت آلابا در این پست عالی بوده است. داوید تیم را رهبری و بقیه بازیکنان را در زمین راهنمایی می‌کند. کاملا از روش بازی او راضی هستم. بازیکنان تیم باید از هم حمایت کرده و همدیگر را راهنمایی و رهبری کنند.مولر هم می‌تواند تیم را رهبری کند و به بازیکنان بگوید چه کنند. او در بازی با اینتراخت فرانکفورت خیلی زیاد دوید و همیشه یک گزینه در دسترس بود. توماس بازیکن باتجربه ای است و همیشه می‌خواهد برنده باشد. مولر در واقع نماد شعار Mia san Mia (ما با همدیگر هستیم) است.

فلیک در پایان افزود: این یک بازی خاص است. همه تیم‌ها باید شرایط موجود را بپذیرند و بهترین نتیجه را در این شرایط کسب کنند. هیچ کس نمی‌تواند و نباید بهانه بگیرد.

این خبر حدود ۲ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.