زمان ثبت‌نام از نامزدهای ریاست فدراسیون شطرنج اعلام شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از روابط عمومی فدراسیون شطرنج، زمان ثبت‌نام از کاندیداهای ریاست فدراسیون شطرنج طبق اطلاعیه‌ای اعلام شد.

متن‌ این اطلاعیه به شرح زیر است:

نظر به اینکه مجمع عمومی فدراسیون شطرنج به منظور انتخاب رئیس فدراسیون در سال ۱۳۹۹ برگزار خواهد شد. به این وسیله از کلیه واجد شرایط علاقه‌مند به احراز پست ریاست فدراسیون دعوت به عمل می‌آید جهت دریافت فرم ثبت‌نام و ارائه مدارک مورد نیاز از تاریخ ۹۹/۰۳/۰۷ لغایت ۹۹/۰۳/۲۱ به مدت ۱۰ روز کاری از ساعت ۹ الی ۱۵ به دبیرخانه مجمع واقع در تهران-خیابان حجاب-روبروی سالن ورزشی حجاب-فدراسیون شطرنج-طبقه اول به دبیرخانه مراجعه نمایند.

شرایط و مدارک مورد نیاز: ۱-تصویر پشت و روی کارت ملی ۲-تصویر از همه صفحات شناسنامه ۳-تصویر از تمام صفحات گذرنامه معتبر ۴-تصویر پشت و روی پایان خدمات یا معافیت و یا مدارک قانونی جایگزین برای آقایان ۵-سه قطعه عکس ۶*۴ جدید ۶-دارا بودن حداقل ۳۰ سال و حداکثر ۷۰ سال ۷-ارائه تصویر حداقل مدرک کارشناسی ارشد یا هم تراز مورد تایید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری یا وزارت بهداشت، درمان و علوم پزشکی ۸-ارائه آخرین حکم کارگزینی در صورت اشتغال در دیگر نهادها و سازمان‌ها و ارگان‌های دولتی و یا غیردولتی ۹-ارائه گواهی عدم اعتیاد به مواد مخدر(حداکثر تا یک هفته پس از آخرین روز ثبت‌نام) ۱۰-ارائه گواهی عدم سوءپیشنیه(حداکثر تا یک هفته پس از آخرین روز ثبت‌نام) ۱۱-دارا بودن سابقه قابل قبول مدیریت براساس تبصره ۲ ذیل ماده ۶ آیین‌نامه انتخابات فدراسیون‌های ورزشی ۱۲- ثبت‌نام از افراد دو شغله، بازنشسته و بازخرید شده منوط به ارائه مجوز و مستندات قانونی مورد نیاز می‌باشد. ارائه اصل مدارک به هنگام ثبت‌نام الزامی می‌باشد.

این خبر حدود ۴ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.