سرمربی پیشین تیم فوتبال یوونتوس آماده است تا به عرصه مربیگری بازگردد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، نشریه ایتالیایی «گاتزتا دلو اسپورت» خبر داد ماسیمیلیانو آلگری که تابستان گذشته پس از جدایی از یوونتوس هدایت تیمی دیگر را برعهده نداشته، آماده بازگشت به عرصه سرمربیگری است.

بر اساس این گزارش این سرمربی ۵۲ ساله ترجیح می‌دهد به خاطر خانواده‌اش در سری A کارش را از سربگیرد، هرچند با توجه به انتظاراتی که او دارد، یافتن شغل مناسب در این لیگ در حال حاضر کمی دشوار است.

گفته می‌شود مقصد بعدی ماسیمیلیانو آلگری می‌تواند لیگ برتر انگلیس باشد، این در حالی است که در گذشته حضور او را روی نیمک تیم‌هایی همچون چلسی، آرسنال و منچستریونایتد نسبت داده بودند.

برخی رسانه‌ها مدعی شده‌اند که اگر اولگنار سولسشایر نتواند در پایان فصل جاری سهمیه لیگ قهرمانان را با شیاطین سرخ به دست بیاورد، مسئولان باشگاه منچستریونایتد با این سرمربی نروژی قطع همکاری خواهند کرد و آلگری یکی از گزینه‌های اصلی آنها خواهد بود.

بر اساس گزارش نشریه ایتالیایی «استامپا»، سرمربی پیشین میلان همچنین گزینه جانشینی توماس توخل در پاری‌سن‌ژرمن است. طبق ادعای این رسانه ایتالیایی، لئوناردو، مدیر ورزشی پاری‌سن‌ژرمن با آلگری ۵۲ ساله در این زمینه در ارتباط است.

آلگری که بین سال‌های ۲۰۱۴ تا ۲۰۱۹ هدایت راه‌راه‌پوشان تورین را برعهده داشت و این تیم را به پنج عنوان قهرمانی متوالی در سری A ایتالیا، چهار قهرمانی در جام حذفی ایتالیا و دو قهرمانی در سوپرجام ایتالیا رساند، پس از اینکه با مسئولان باشگاه یوونتوس به ادامه همکاری به توافق نرسید، تابستان گذشته جای خود را به مائوریتزیو ساری داد.

این خبر حدود ۴ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.