مدیر اجرایی باشگاه بایرن مونیخ خبر داد این باشگاه بند قطعی کردن قرارداد هافبک برزیلی این تیم را فعال نکرده است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، فیلیپه کوتینیو که در ماه ژانویه ۲۰۱۸ در ازای ۱۶۷ میلیون یورو از لیورپول جدا و به بارسلونا پیوست، در مدت ۱۸ ماه حضورش در جمع کاتالان‌ها نتوانست عملکرد درخشانش در لیورپول را تکرار کند و در نهایت در تابستان ۲۰۱۹ با قرارداد قرضی یک ساله با بند خرید ۱۲۰ میلیون یورویی به بایرن مونیخ ملحق شد.

حالا اما خبر می‌رسد که باشگاه بایرن مونیخ بند قطعی کردن قرارداد این هافبک برزیلی را در بازه زمانی مشخص شده، فعال نکرده است که این آینده حرفه‌ای او را در هاله‌ای از ابهام قرار می‌دهد. گفته می‌شود باشگاه‌هایی همچون چلسی، منچستریونایتد، آرسنال و تاتنهام وضعیت کوتینیو را زیر نظر دارند.

کارل هاینتس رومنیگه، مدیر اجرایی باشگاه بایرن مونیخ درباره آینده حرفه‌ای هافبک ۲۷ ساله این تیم به نشریه آلمانی «اشپیگل» گفت: بند قطعی کردن قرارداد کوتینیو منقضی شده است و ما آن را فعال نکرده‌ایم. ما قصد داریم تیم‌مان را برای فصل آینده برنامه‌ریزی کنیم و خواهیم دید که آیا فیلیپه برای فصل بعد نقشی در بایرن خواهد داشت یا خیر!

فریتز کلر، رئیس اتحادیه فوتبال آلمان اخیراً اعلام کرد در تماسی که با کارل هاینتس رومنیگه، مدیر اجرایی باشگاه بایرن مونیخ داشته، در مورد لزوم تعیین سقف برای پرداخت حقوق به بازیکنان فوتبال رایزنی‌هایی صورت گرفته و اینکه باشگاه باواریایی و اتحادیه فوتبال آلمان قصد دارند مشترکاً به صورت کتبی از الکساندر چفرین رئیس اتحادیه فوتبال اروپا (یوفا) درخواست کنند که تدبیری برای این موضوع داشته باشند.

مدیر اجرایی باشگاه بایرن مونیخ در این باره اظهار داشت: این کار فقط بحث حسادت را برمی‌انگیزد. این کاملاً مشخص است که بازیکنان درآمد زیادی دارند، اما اگر ما دستمزد آنها را منتشر کنیم، بحث عجیبی بین تیم‌های بوندس‌لیگایی و در سطح جامعه به وجود خواهد آمد. چه کسی از این کار سود می‌برد؟ آقای کلر صبح روز سه‌شنبه با من تماس گرفت و ما توافق کردیم که در زمانی مناسب با یکدیگر ملاقاتی داشته باشیم. ممکن است در گذشته مواردی وجود داشته باشد که بازیکنان به گونه‌ای مثال‌زدنی رفتار نکرده باشند، اما اینکه بخواهیم حرفه‌ای‌‌گری آنها را به طور کلی زیر سئوال ببریم، از دید من درست نیست.

این خبر حدود ۳ روز پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.