احتمال به حقیقت پیوستن شایعه بازگشت مهاجم آرژانتینی تیم فوتبال یوونتوس به کشور خودش قوت گرفت.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، از مدت‌ها پیش زمزمه جدایی گونسالو ایگواین از یوونتوس در پایان فصل مطرح بود و از زمانی که او با تأخیری چند روزه از کشورش برگشت تا تمرینات خود را پس از دو ماه وقفه به دلیل شیوع کرونا از سر بگیرد، گمانه‌زنی‌ها درباره این موضوع شدت گرفته چرا که ظاهراً بانوی پیر هم از مهاجم خود ناراضی است.

اکنون اما بیش از هر زمان دیگری احتمال جدایی ایگواین از یوونتوس قوت گرفته است چرا که او اعتراف کرد دوست دارد به ریورپلاته برگردد و ویژگی‌های مثبتی هم برای تیم تحت هدایت مارسلو گایاردو برشمرد.

ایگواین ۳۲ ساله که تنها یک فصل دیگر با یوونتوس قرارداد دارد به شبکه TyC Sports گفت: ریور باشگاهی است که به من همه چیز داده، از موافقت با رشد و پیشرفتم با رفتن به رئال مادرید تا کلی مورد دیگر. الان اما نمی‌دانم چه اتفاقی خواهد افتاد. فعلاً ذهنم اینجا در تورین است. تیم گایاردو بسیار هیجان‌انگیز است. تیم او باکیفیت و قوی است و همه چیز دارد.

ایگواین افزود: واقعیت این است که وقتی بازی‌های‌شان را تماشا می‌کنم می‌بینم که مهاجم نوک‌شان کلی فرصت برای گلزنی به دست می‌آورد. مسلماً کسی که قبلاً برای ریورپلاته بازی کرده باز هم بازی‌های این تیم را می‌بیند و من هم هر بار این کار را می‌کنم بازی‌شان را تحسین می‌کنم. شیوه بازی تیم گایاردو توجه مرا همه را جلب کرده و او لیاقتش را نشان داده است. فکر می‌کنم که برای به پایان رساندن دوران بازیگری‌ام به ریورپلاته برمی‌گردم.

مهاجم سابق ناپولی دوران بازیگری‌اش را با تیم سفید و قرمزپوش شهر بوئنوس آیرس آغاز کرد و پس از به ثمر رساندن ۱۵ گل در ۴۱ بازی برای این تیم، در سال ۲۰۰۷ راهی رئال مادرید شد. ریورپلاته هم در سال‌های اخیر رشد چشمگیری داشته است. این تیم سال ۲۰۱۸ قهرمان جام لیبرتادورس شد و سال گذشته هم به فینال رسید و در آنجا مغلوب فلامنگوی برزیل شد.

این خبر حدود ۴ روز پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.