هافبک فرانسوای تیم فوتبال منچستریونایتد ظاهراً تصمیم به ادامه دوران حرفه‌ای‌اش در اسپانیا گرفته است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، نشریه اسپانیایی «آ اِس» چاپ مادرید با انتشار گزارشی مدعی شد پل پوگبا ترجیح می‌دهد به جای ماندن در منچستریونایتد یا بازگشت به یوونتوس، راهی رئال مادرید شود. قرارداد این هافبک فرانسوی با منچستریونایتد در پایان فصل آینده به پایان می‌رسد و مدیران این باشگاه مجبور به فروش او در تابستان پیش‌رو هستند، در غیر اینصورت این بازیکن را در تابستان ۲۰۲۱ به عنوان بازیکن آزاد از دست خواهند داد.

گفته می‌شود پوگبا یکی از اهداف اصلی زین‌الدین زیدان برای تقویت خط میانی رئال مادرید است، هافبکی که بارها مورد تحسین زیزو قرار گرفته است. این هافبک ۲۷ ساله در تابستان اخیر هم به شدت مورد توجه دو باشگاه رئال مادرید و یوونتوس قرار داشت اما در نهایت این باشگاه منچستریونایتد بود که موفق شد ستاره خط میانی خود را با قیمت بالایی (۱۸۰ میلیون پوند) که روی او گذاشت، حفظ کند.

مینو رایولا، مدیر برنامه‌های پل پوگبا که تابستان گذشته در انتقال آلفونس آرئولا از پاری‌سن‌ژرمن به رئال مادرید نقش بسزایی داشت، روابط رو به رشدی با این باشگاه اسپانیایی پیدا کرده و اخیراً در یک مصاحبه‌ گفته بود قصد؛ دارد بازیکنی بزرگ را به رئال مادرید ببرد و همین شایعه پیوستن پوگبا به کهکشانی‌ها را قوت بخشید.

پیش از این نشریه انگلیسی «سان» گزارش داده بود؛ باشگاه منچستریونایتد رقم درخواستی خود برای فروش پوگبای ۲۶ ساله را تا ۱۵۰ میلیون پوند (۱۷۶ میلیون یورو) پایین آورده و در صورت دریافت چنین پیشنهای با جدایی او موافقت خواهد کرد. گفته می‌شود پوگبا حتی به هم‌تیمی‌هایش گفته در پایان فصل از شیاطین سرخ جدا خواهد شد.

پوگبای ۲۷ ساله که در حال حاضر در حال ریکاوری روی قوزک پایش است، این فصل به دلیل دو مصدومیت جدی تنها توانسته در هشت بازی از رقابت‌های مختلف برای شیاطین سرخ به میدان برود.

این خبر حدود ۵ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.