مدیران باشگاه بارسلونا نمی‌خواهند مهاجم فرانسوی خود را در لیست فروش قرار دهند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، در حالی که برخی رسانه‌ها با انتشار گزارش‌هایی مدعی شده‌اند که در صورت بازگشت نیمار به نوکمپ، باشگاه بارسلونا اقدام به فروش آنتوان گریزمان خواهد کرد، اکنون خبر می‌رسد که چنین اتفاقی رخ نخواهد داد. پیش از این نشریه «اسپورت» چاپ کاتالونیا گزارش داده بود باشگاه بارسلونا ممکن است این مهاجم ۲۹ ساله را وارد معامله با پاری‌سن‌ژرمن بر سر بازگردان نیمار به جمع آبی‌واناری‌ها کند.

نشریه اسپانیایی «مارکا» چاپ مادرید اعلام کرد، مدیران باشگاه بارسلونا برنامه‌ای برای فروش مهاجم فرانسوی خود ندارند. بر اساس این گزارش، بارسلونا به دنبال تقویت خط حمله خود است و برای این منظور قصد بازگرداندن نیمار به نوکمپ را دارد و در تلاش برای جذب لائوتارو مارتینس از اینتر هم است، اما قصدی برای کم کردن قوای حمله خود ندارد، بنابراین گریزمان در لیست خروجی این باشگاه نیست.

گریزمان ۲۹ ساله که تابستان سال ۲۰۱۹ با قراردادی به ارزش ۱۲۰ میلیون یورو از اتلتیکومادرید به بارسلونا پیوست، با وجود شروعی ضعیف در این تیم،‌ در ادامه موفق شد عملکرد خوبی از خود به نمایش بگذارد. او تا پیش از تعطیلی مسابقات در نتیجه شیوع ویروس کرونا، آمار ۱۴ گل زده و چهار پاس‌گل را در ۳۷ بازی از خود بر جا گذاشت.

این خبر حدود ۲ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.