کاپیتان تیم فوتبال پیکان با تاکید بر اینکه قصد خداحافظی ندارد، گفت: همچنان به فوتبالم ادامه خواهم داد و به مربیگری فکر نمی کنم.

علی حمودی در گفتگو با خبرنگار مهر در مورد سرنوشت لیگ برتر فوتبال در فصل نوزدهم و نتایج نامطلوبی که تیم ملی در سال گذشته کسب کرد، گفت: وقتی فوتبال ملی نتواند موفق باشد تأثیرات منفی بر روی لیگ داخلی هم می‌گذارد. بازیکنان انگیزه‌های خود را از دست می‌دهند و این تغییر سرمربی باعث می‌شود تلاش بازیکنان برای رسیدن به تیم ملی بیهوده باشد. زیرا مربی جدید تا بخواهد با بازیکنان لیگ داخلی آشنا شود زمان زیادی خواهد برد و این از لحاظ روحی و روانی برای بازیکنان خوب نخواهد بود.

وی تصریح کرد: تعطیلات لیگ در طول سال ۹۸ بسیار زیاد بود و متأسفانه شیوع بیماری کرونا هم باعث شد تا ما نتوانیم لیگ را ادامه دهیم. در این روزها هم ورزش ایران کلاً تعطیل است و مشخص نیست که آیا لیگ در ابتدای اردیبهشت دوباره از سر خواهد گرفته خواهد شد یا خیر.

کاپیتان تیم فوتبال پیکان در خصوص شرایط تیم خودش هم اظهار داشت: پیکان این فصل از داوری ضربه زیادی خورد. قاطعانه می گویم چند بازی با اشتباهات داوری نتیجه را واگذار کردیم و امتیاز از دست دادیم. حسین فرکی تلاش زیادی برای موفقیت پیکان کرد اما وقتی دید نمی‌تواند شرایط را تغییر دهد کناره گیری کرد و به جای او عبدالله ویسی آمد. با ویسی هم می‌توانستیم برنده باشیم اما بدشانسی و قضاوت‌های اشتباه باعث شده تا شرایط خوبی در لیگ نداشته باشیم اما امیدوارم اگر دوباره لیگ شروع شد بتوانیم نتایج خوبی را کسب کنیم.

حمودی در پاسخ به این سوال که گفته می‌شود پایان فصل از فوتبال خداحافظی می‌کنید یا خیر؟ گفت: فعلاً قصد خداحافظی ندارم. شرایطم خوب است و تا زمانی که بتوانم بازی کنم در زمین چمن حضور پیدا خواهم کرد.

وی در پاسخ به این سوال که آیا به مربیگری هم فکر کرده‌ای یا خیر؟ خاطرنشان کرد: هرگز به مربیگری فکر نمی‌کنم. در حال حاضر فوتبال بازی می‌کنم اما خیلی به مربیگری علاقه‌ای ندارم اما باید ببینم در آینده چه اتفاقاتی رخ خواهد داد.

کاپیتان تیم پیکان در پاسخ به این سوال که دوباره نمی‌خواهید در سالهای پایانی فوتبال به خوزستان بازگردید و به فوتبال خوزستان ادامه دهی؟ گفت: آرزویم این است که دوباره در خوزستان بازی کنم. در ابتدای فصل هم قرار بود به فولاد بپیوندم اما شرایطش به وجود نیامد اما دوست دارم که فوتبالم را در خوزستان به پایان برسانم. زیرا آنجا رشد پیدا کردم، شناخته شدم و توانستم سال‌ها در فوتبال حضور داشته باشم. خصوصاً زمانی که استقلال بودم و از تجربیات زیادی در این تیم برخوردار شدم.

حمودی در پایان خاطرنشان کرد: سال ۹۸ سال خوبی برای مردم ایران نبود. سختی‌ها و رنج‌های زیادی کشیدیم و امیدوارم دیگر چنین سالی را در آینده نبینیم اما آرزو می‌کنم در سال ۱۳۹۹ هرچه زودتر ریشه کرونا از کشور ما برچیده شود و مردم ما سالی خوب توام با سلامتی و موفقیت را در پیش داشته باشند.

این خبر حدود ۲ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.