مسئول برگزاری مسابقات لیگ دسته اول تاکید کرد هدف سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال برگزاری ادامه مسابقات فوتبال پس از برطرف شدن بیماری کرونا است.

فریبرز محمودزاده در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم درباره برگزاری مسابقات لیگ دسته اول اظهار داشت: در ابتدا آرزو می‌کنم بیماری کرونا هر چه زودتر به پایان برسد و مردم در سلامتی کامل باشند. با توجه به شرایطی که وجود دارد برخی شایعات در خصوص تعطیلی کامل مسابقات لیگ برتر مطرح شده است اما همین جا اعلام می‌کنم هیچ مقام مسئولی در سازمان لیگ تاکنون درباره تعطیلی مسابقات لیگ برتر نظری نداده و حرفی نزده‌ است.

وی افزود: تابع تصمیمات ستاد ملی مبارزه با بیماری کرونا هستیم و تا زمان اطلاعیه جدید این سازمان صبر خواهیم کرد و از باشگاه‌ها نیز می خواهیم فعلاً صبور باشند. با این حال نهایت تلاش سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال بر برگزاری مسابقات است.

مسئول برگزاری مسابقات لیگ دسته اول تصریح کرد: در خصوص مسابقات لیگ دسته اول نیز شایعاتی مبنی بر نیمه تمام ماندن این مسابقات مطرح شده بود که کاملا آن را تکذیب می‌کنیم. تمام هدف ما برگزاری مسابقات است، اما چگونگی برگزاری این مسابقات بستگی به مصوبه ستاد ملی مبارزه با بیماری کرونا دارد. با توجه به مصوبه قبلی این ستاد مبنی بر تعطیلی تمرینات باشگاه‌ها، مطمئن باشید به محض اینکه مشکلات برطرف شود، فرصت چند هفته‌ای به باشگاه‌ها خواهیم داد تا خود را به مرز آمادگی برسانند.

محمودزاده در واکنش به طرح این موضوع که در لیگ دسته اول دغدغه فشردگی مسابقات به دلیل اردوهای تیم ملی و لیگ قهرمانان آسیا وجود ندارد و به همین دلیل شاید راحت‌تر بتوان این مسابقات را به اتمام رساند گفت: بله، در لیگ دسته اول چون دغدغه مسابقات بین‌المللی را نداریم، اگر بازی‌ها را با تأخیر هم شروع کنیم می‌توانیم لیگ را به پایان برسانیم. هدف ما هم همین است و به هیچ وجه لغو مسابقات مد نظر ما نیست.

این خبر حدود ۳ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.