مسئولان فدراسیون کشتی قرقیزستان، در پاسخ به استعلام فدراسیون کشتی از برگزار نشدن رقابت‌های گزینشی در این کشور خبر دادند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از روابط عمومی فدراسیون کشتی، دیروز برخی از خبرگزاری‌های کشور قرقیزستان از به تعویق افتادن رقابت‌های بین‌المللی در این کشور از جمله مسابقات کشتی گزینشی المپیک ۲۰۲۰ توکیو خبر داده بودند.

بخش روابط بین‌الملل فدراسیون کشتی برای اطمینان از این خبر، موضوع را از مسئولان فدراسیون کشتی قرقیزستان پیگیری کرد که دبیر این فدراسیون ضمن تأیید این موضوع اعلام کرد که نامه رسمی را به اتحادیه جهانی کشتی مبنی بر برگزار نشدن این مسابقات به دلیل شیوع بیماری کرونا ارسال کرده‌اند.

بدین ترتیب برگزار نشدن رقابت‌های کشتی گزینشی المپیک ۲۰۲۰ توکیو در قاره آسیا به میزبانی شهر بیشکک قرقیزستان قطعی شد و باید دید مسئولان اتحادیه جهانی کشتی چه تصمیمی را برای حل این موضوع که چندین کشور مطرح کشتی آسیا درگیر آن هستند، خواهند گرفت.

پیش از این شهر شیان چین میزبان این رقابت‌ها بود که با توجه به شرایط شیوع ویروس کرونا در این کشور، اتحادیه جهانی کشتی میزبانی این مسابقات را به قرقیزستان داده بود.

این خبر حدود ۱ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.