دروازه‌بان تیم فوتبال صنعت‌نفت آبادان گفت: باید به بهنام سراج زمان بدهیم تا تفکراتش را در تیم پیاده کند.

ناصر سالاری در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره شرایط صنعت‌نفت و چهار شکست پیاپی این تیم در لیگ برتر فوتبال گفت: برخی اتفاقات دست به دست هم داد تا تیم ما با وجود نتایج خوبی که در نیم فصل اول گرفت، در چند بازی اخیر شکست بخورد. ماجرای رفتن اسکوچیچ اتفاقات خوبی را برای تیم ما رقم نزد، دراگان به ما گفت که مریض است و مشکل خانوادگی دارد و به خاطر این مسائل باید از ایران برود. او حتی به ما گفت که نمی‌خواهد حداقل شش ماه مربیگری کند ولی دو روز بعد از جدایی از صنعت‌نفت، راهی تیم ملی شد.

وی تاکید کرد: اسکوچیچ زحمات زیادی برای تیم ما کشید و دیدگاه خیلی از ما این بود که وقتی دچار مشکل شده است، باشگاه به‌خاطر زحماتش این مربی را کمک کنند. دارگان اما خیلی زود به تیم ملی رفت و احساس می‌کنم که مجموعه ما به بازی گرفته شد، البته پیشنهاد تیم ملی هم پیشنهادی نیست که هر مربی از کنارش به سادگی عبور کند.

سالاری در خصوص آینده صنعت‌نفت با مربیگری بهنام سراج گفت: آقا بهنام از ابتدای فصل کنار تیم بوده و با خصوصیات بازیکنان آشنا است، البته این مربی به زمان نیاز دارد تا تفکراتش را در تیم پیاده کند. تمام هدف ما این است که این نتایج اخیر را جبران کرده و دوباره جایگاه خوبی پیدا کنیم. می‌دانیم هواداران هم ناراحت هستند ولی تلاش می‌کنیم تا دوباره آنها را خوشحال کنیم.

این خبر حدود ۱ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.