ژوزه مورینیو در بازی مقابل تیم‌های سابقش بیش از همیشه انگیزه دارد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، ژوزه مورینیو در کنفرانس خبری پیش از بازی تیمش مقابل چلسی در هفته بیست و هفتم رقابت‌های لیگ برتر انگلیس با اشاره به نبرد مقابل تیم سابقش از انگیزه فراوانش در این گونه بازی‌ها سخن گفت.

سرمربی تیم فوتبال تاتنهام اظهار داشت: اگر به نظر من بود آرزو داشتم الان در مقطع پیش فصل و در ماه ژوئن پیش رو قرار داشتیم، هیچ یک از بازیکنان تاتنهام مصدوم نبودند و از هفته اول و مساوی با امتیاز دیگر تیم‌ها فصل لیگ برتر را آغاز می‌کردیم. باز هم تاکید می‌کنم بازیکنانم عملکردی فوق العاده داشته و برای قرار گرفتن در بین ۴ تیم برتر و جایگاهی که تاتنهام به آن تعلق دارد، مبارزه می‌کنند. نه تنها در لیگ برتر، بلکه حتی در بین تمام لیگ‌های اروپایی هیچ تیمی مانند ما در شرایط دشواری قرار ندارد اما ما به کارمان ادامه خواهیم داد.

او در ادامه افزود: هری کین و سون زننده بخش اعظمی از گل‌های تاتنهام بودند. این فصل به قدری به طور خاص منفی بوده که حالا این ۲ بازیکن در مقطعی مشابه قادر به حضور در ترکیب تاتنهام نیستند. اگر ما بتوانیم بدون حضور این آن‌ها در رتبه چهارم لیگ برتر قرار بگیریم، دستاوردی فوق العاده برای باشگاه تاتنهام رقم خورده است.

مورینیو در پایان افزود: این دیدار برای من خاص و ویژه نبوده و یک بازی مانند دیگر رقابت‌ها خواهد بود. من حرفه‌ای هستم و همان طور که در گذشته گفتم، وقتی مقابل باشگاه‌های قبلی‌ام می‌ایستم، ۲۰۰ درصد به تیم فعلی‌ام تعلق دارم. تنها نکته متفاوت در پایان بازی این است که می‌توانم پیاده از استادیوم به خانه خود بروم اما حتی از چنین مزیتی استفاده نمی‌کنم چون با بازیکنانم از استادیوم باز می‌گردم.

این خبر حدود ۱ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.