تمام هزینه های پرسپولیس در کشور امارات را حریف این تیم در لیگ قهرمانان آسیا پرداخت کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، تیم فوتبال پرسپولیس در حالی جمعه هفته گذشته برای بازی با شارجه امارات راهی این کشور شد که سرخ ها توانستند دو جلسه تمرینی در دبی و سپس دو تمرین نیز در شارجه امارات برگزار کنند.

باشگاه پرسپولیس قبل از برگزاری اردوی خود در امارات توافق دو جانبه ای را با حریف اماراتی خود به امضا رساند که طی آن تمام هزینه های اردوی سرخ ها در امارات را باشگاه شارجه پرداخت کند و باشگاه پرسپولیس نیز متعاقبا هزینه های اردوی اماراتی ها بازی برگشت را تمام و کمال پرداخت کرده و زمین چمن تمرینی مناسبی را نیز برای حریف خود در تهران آماده کند.

همچنین در صورتیکه بازی برگشت بنا به هر دلیلی در تهران برگزار نشود باز هم باشگاه پرسپولیس موظف است پول ایاب و ذهاب کاروان شارجه را پرداخت کند.

مدیران باشگاه پرسپولیس با توجه به مشکلات ارزی موجود برای جابجایی پول از داخل ایران چنین توافقی را انجام دادند تا به مشکل مالی نخورند.

همین امر سبب شد تا باشگاه پرسپولیس یک ریال بابت اردوی خود در امارات برگزار نکند.

تیم فوتبال پرسپولیس سه شنبه شب گذشته در هفته دوم رقابت های لیگ قهرمانان آسیا به مصاف شارجه رفت که این دیدار با تساوی دو - دو به اتمام رسید. دیدار برگشت دو تیم نیز پانزدهم اردیبهشت ماه ۱۳۹۹ در تهران برگزار می شود.

این خبر حدود ۱ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.