سرمربی تیم فوتبال رئال مادرید پس از برتری تیمش مقابل وایادولید، نسبت به صدرنشینی در لالیگا و درگذشت اسطوره NBA واکنش نشان داد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، زین‌الدین زیدان که تیم تحت‌هدایتش شب گذشته (یکشنبه) در هفته بیست‌ویکم لالیگای اسپانیا در خانه وایادولید به برتری یک بر صفر دست یافت و صدر جدول رده‌بندی این رقابت‌ها را از بارسلونا گرفت، پس از این بازی گفت: ما تنها سه امتیاز این بازی را به دست آوردیم، نه چیزی بیشتر. هنوز بازی‌های زیادی در لیگ باقی مانده که شرایط هم برای ما و هم برای سایر تیم‌ها دشوار خواهد بود. بابت این برد خوشحالیم. بازی خیلی سختی بود اما در دفاع مستحکم عمل کردیم. در نیمه دوم عملکرد بهتری از خود به نمایش گذاشتیم و در تقابل با حریفی که کار را برای ما دشوار کرد، سه امتیاز به دست آوردیم. ما اگر گل نخوریم، فرصت خوبی برای گلزنی خواهیم داشت و این اتفاق در این بازی افتاد.

وی همچنین در خصوص صدرنشینی تیمش در این رقابت‌ها اظهار داشت: صدرنشینی چیزی را تغییر نمی‌دهد. ما بابت این پیروزی، بابت سختکوشی و بابت تلاشی که تا آخرین لحظه داشتیم، خوشحالیم. هنوز ۱۷ بازی دیگر تا پایان لالیگا باقی مانده و ما تا آخر خواهیم جنگید. امروز ما صدرنشین لیگ هستیم و تا پایان برای قهرمانی خواهیم جنگید. هنوز راه زیادی تا پایان لیگ باقی مانده است.

سرمربی فرانسوی کهکشانی‌ها در بخش دیگری از صحبت‌هایش درباره مهاجم فرانسوی و گلزن تیمش در این بازی یادآور شد: کریم بنزما در این بازی موفق به گلزنی نشد اما اطمینان دارم که در بازی‌های بعدی موفق به انجام این کار خواهد شد. ناچو هم بازیکنی فوق‌العاده حرفه‌ای است که بابت حضور از رده جوانان در این تیم به خوبی این باشگاه را می‌شناسد. او همیشه متعهد و بازیکنی در خدمت تیم است. بابت گلزنی ناچو خوشحالم.

زیدان همچنین درخصوص درگذشت کوبی برایات ۴۱ ساله، اسطوره بسکتبال آمریکا و NBA در سانحه هلیکوپتر خاطرنشان کرد: این خبر بسیار ناراحت‌کننده‌ای برای جهان ورزش است و قلب ما با خانواده برایانت است. من از نزدیک کوبی را نمی‌شناختم، اما بابت این اتفاق نارحت هستم.

این خبر حدود ۱ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.