ابراهیم شکوری، سرپرست دیرکلی فدراسیون فوتبال گفت: اینکه تصمیم گرفتیم که تیم‌های ایرانی در بازی‌های برگشت میزبان باشند، پیروزی بسیار خوبی بود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، ابراهیم شکوری در خصوص سفر نمایندگان تیم‌های ایرانی حاضر در لیگ قهرمانان آسیا برای گرفتن حق میزبانی اظهار داشت: با توجه به مشکلاتی که برای تیم‌های ما بوجود آمده بود، با یک تیم همراه، عازم مالزی شدیم تا با دبیرکل کنفدراسیون فوتبال آسیا رایزنی کنیم تا در خصوص تصمیمات کمیته اجرایی AFC برای سلب امتیاز میزبانی صحبت کنیم.

«مذاکرات خوبی داشتیم و به نتایج خوبی نیز دست پیدا کردیم.» وی با بیان این جمله تصریح کرد: با توجه به شرایط اقتصادی کشور و اینکه تحت فشار کشورهای خارجی قرار داریم، رایزنی خوبی انجام دادیم تا گارانتی بگیریم که بازی‌های برگشت مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا در ایران برگزار شود. تنها استقلال و شهر خودرو در بازی اول پلی‌آف لیگ قهرمانان آسیا بیرون از خانه بازی خواهند کرد.

سرپرست دبیرکل فدراسیون فوتبال خاطرنشان کرد: اینکه تصمیم گرفتیم که تیم‌های ایرانی در بازی‌های برگشت میزبان باشند، پیروزی بسیار خوب بود، چرا که بازی‌های برگشت ارزش بیشتری دارد. خواسته هواداران این بود که در مسابقات بمانیم و عزت‌مان نیز حفظ شود. ما با این مذاکره جلوی ضررهای مالی و انضباطی که شامل تیم‌های ما می‌شد را، گرفتیم. امیدوارم با این تصمیماتی که گرفته شد، در آینده نیز با قدرت در بازی‌های آسیایی شرکت کنیم.

این خبر حدود ۸ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.