سرمربی سابق شیاطین سرخ در اظهارنظری طعنه‌آمیز مدیران این باشگاه را به خاطر تلاش‌شان برای خرید هموطن او از یکی از تیم‌های پرتغالی دست انداخت.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، ژوزه مورینیو، سرمربی تیم فوتبال تاتنهام به کارفرمایان سابق خود در باشگاه منچستریونایتد به خاطر داستان بی‌پایان تلاش‌شان برای خرید برونو فرناندس از تیم اسپورتینگ لیسبون طعنه زد.

طبق اعلام منابع نزدیک به باشگاه منچستریونایتد، این باشگاه بر سر شروط شخصی با ستاره تیم اسپورتینگ لیسبون توافق کرده است، اما حاضر نیست ۸۰ میلیون یورویی که این باشگاه می‌خواهد را بپردازد و سقف پیشنهادش ۶۰ میلیون یورو بوده است. همین موضوع سبب شده مدیر برنامه‌های این بازیکن از احتمال ماندن او در پایتخت پرتغال تا پایان فصل جاری خبر دهد.

ژوزه مورینیو شب گذشته (چهارشنبه) پس از پیروزی تیمش مقابل نوریچ در هفته بیست‌و‌چهارم لیگ برتر انگلیس، در جمع خبرنگاران از یکی از آنها درباره وضعیت تلاش باشگاه سابقش برایجذب فرناندس سؤالی پرسید که به نوبه خودش عجیب بود، چون هیچ ارتباطی به او یا تاتنهام نداشت.

مورینیو: برخی مربیان مدام دوست دارند درباره بازیکنان رقیب حرف بزنند/ برد و باخت در ۲ بازی سرنوشت تیم‌ها را عوض می‌کند

آقای خاص از آن خبرنگار پرسید: لیسبون چطور بود؟ همه چیز در لیسبون خوب بود؟ بالاخره برونو فرناندس به منچستریونایتد می‌روند یا نه؟ انگار فقط شما به لیسبون می‌روید و او قرار نیست بیاید. اما واقعاً می‌آید یا نه؟

مورینیو سپس موضوع صحبتش را عوض و روی اولین برد تیمش در ۵ بازی اخیر آن در لیگ برتر تمرکز کرد.

فرناندس ۲۵ ساله که در پست هافبک برای اسپورتینگ لیسبون بازی می‌کند، یکی از مهره‌هایی است که من‌یونایتد از مدت‌ها پیش مترصد خرید او بوده و الان با مصدومیت پل پوگبا و اُفت محسوس خط میانی تیم، تیم قرمزپوشان منچستر بیش از هر زمان دیگری به او نیاز دارد.

این خبر حدود ۹ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.