انتشار خبرهایی درباره برگزاری جلسه‌ای پیرامون موضوع تعیین میزبانی نمایندگان کشورمان در کنفدراسیون فوتبال آسیا و با حضور مهدی تاج واکنش فدراسیون فوتبال را در پی داشت.

به گزارش خبرگزاری مهر، در بیانیه فدراسیون فوتبال ایران درباره تصمیم AFC مبنی بر محرومیت باشگاه های ایرانی حاضر در لیگ قهرمانان ۲۰۲۰ آسیا از میزبانی آمده است:

«در شرایطی که در پی تصمیم گیری کمیته مسابقات کنفدراسیون فوتبال آسیا اجماع کم سابقه ای میان عموم اهالی فوتبال و آحاد مردم شکل گرفته است، متاسفانه طرح برخی اظهارات غیر واقعی در فضای افکار عمومی و تریبون های رسمی جای تاسف و تاثر عمیق دارد.

انتشار اظهارنظری از پایه دروغ و بر اساس حدس و گمان در باب برگزاری جلسه ای پیرامون موضوع تعیین تکلیف میزبانی نمایندگان کشورمان در کنفدراسیون فوتبال آسیا و با حضور نایب رئیس ایرانی این نهاد و متعاقبا تحلیل و تفسیرهای غلط در این باب صرفنظر از ایراد افترا و تشویش اذهان، حمله به اتحاد به وجود آمده و بازی در زمین دشمنان فوتبال ایران در این روزهای مهم و حساس محسوب می شود.

بر این اساس واحد حقوقی فدراسیون فوتبال با رصد دقیق فضاسازی های دروغین صورت گرفته در این خصوص پیگیری قضایی مطالب را به سرعت انجام خواهد داد.»

این خبر حدود ۲ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.