یکی از اعضای هیئت‌ رئیسه فدراسیون فوتبال عمان با تمجید از عملکرد سرمربی جدید تیم ملی فوتبال این کشور، به موفقیت‌های پیاپی برانکو با پرسپولیس اشاره کرد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، احمد بن‌حبوس الفارسی عضو هیئت‌ رئیسه فدراسیون فوتبال عمان و عضو کمیته انتخاب سرمربی جدید تیم ملی این کشور، درباره انتخاب برانکو ایوانکوویچ به این سمت گفت: معیارهایی برای انتخاب سرمربی جدید داشتیم. برانکو دارای تجربه و دانش کافی بود و از هر نظر، بهترین انتخاب ما محسوب می‌شد. او با بازیکنان بزرگی چون مثل داور شوکر، لوکا مودریچ، علی دایی و علی کریمی کار کرده است.

وی با بیان اینکه برانکو دوران موفقی را در منطقه خاورمیانه گذرانده است، تصریح کرد: آخرین دستاوردهای برانکو، موفقیت‌های پیاپی به همراه پرسپولیس در لیگ برتر ایران، جام حذفی، سوپرجام و حتی نایب قهرمانی لیگ قهرمانان آسیا بود. او با این تیم به تمامی افتخارات ممکن دست یافت.

الفارسی با اشاره به گزینه‌های سرمربیگری تیم ملی عمان خاطرنشان کرد: پنج گزینه داشتیم که در نهایت به سه گزینه رسیدیم و با هر سه نفر مذاکره کردیم. باید بگویم برانکو با سایر گزینه‌ها بسیار متفاوت بود. بر همین اساس خیلی زود با او به توافق رسیدیم و از گزینه‌های دیگر عذرخواهی کردیم. زمان زیادی نداریم و باید کار را خیلی زود آغاز کنیم. خود او هم آگاهی کامل نسبت به شرایط دارد. هدف ما صعود به دور نهایی انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر و جام ملت‌های آسیا است.

این خبر حدود ۱ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.