حمید بوحمدان هافبک تیم فوتبال ذوب‌آهن تاکید کرد که سرمربی جدید این تیم نیاز به زمان دارد تا با شرایط فوتبال ایران آشنا شود.

حمید بوحمدان در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم در مورد انتخاب و معارفه سرمربی جدید این تیم گفت: خدا را شکر که تیم ما از این بلاتکلیفی نجات پیدا کرد و در نهایت سرمربی جدید تیم مشخص شد. ما تا پنجم بهمن ماه فرصت داریم تا از لحاظ بدنی و تاکتیکی خودمان را به شرایط ایده‌آل برسانیم و با وضعیتی مناسب نیم‌فصل دوم را شروع کنیم.

وی در پاسخ به این پرسش که «آیا رادولوویچ می‌تواند در این تیم نتایج خوبی بگیرد؟»، تأکید کرد: ایشان مربی باتجربه‌ای است و کارنامه خوبی هم داشته. امیدوارم که مربی جدید به بهبود کیفیت فنی تیم ما کمک کند و بتوانیم نتایج خوبی بگیریم. البته رادولوویچ برای شناخت از ذوب‌آهن و شرایط فوتبال ایران نیاز به زمان دارد. من برای سرمربی جدید تیم‌مان آرزوی موفقیت دارم، در ضمن باید از زحمات علیرضا منصوریان هم تشکر کنم. بازیکنان ذوب‌آهن قلباً منصوریان را دوست دارند و برای این مربی هم آرزوی موفقیت دارم.

بوحمدان در واکنش به استعفای مدیرعامل باشگاه ذوب‌آهن تصریح کرد: ما در مراسم معارفه بودیم که آقای محمدی استعفای خود را اعلام کرد و این موضوع برای ما شوکه‌کننده بود. البته اعضای هیئت مدیره گفتند که آقای محمدی در ذوب‌آهن می‌ماند و امیدوارم این اتفاق رخ دهد.

هافبک ذوب‌آهن در پایان خاطرنشان کرد: در نیم‌فصل اول نتایج خوبی نگرفتیم و حالا ماموریت سختی داریم تا این نتایج را جبران کنیم. امیدوارم در نیم‌فصل دوم نتایج خوبی بگیریم و به بالای جدول برسیم.

رادولوویچ سرمربی ذوب آهن شد + عکس

این خبر حدود ۹ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.