سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان معتقد است که یحیی گل‌محمدی می‌تواند در این فصل پرسپولیس را قهرمان لیگ برتر فوتبال کند.

مهدی تارتار در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، در خصوص اینکه در چند روز گذشته به عنوان یکی از گزینه‌های سرمربیگری پرسپولیس محسوب می‌شد، گفت: پرسپولیس تیم فوق‌العاده بزرگی است و باعث افتخار هر مربی است که در چنین تیمی با هواداران میلیونی‌اش مربیگری کند. من هم افتخار می‌کنم که جزو گزینه‌های سرمربیگری این تیم بودم و حالا که یحیی به عنوان سرمربی انتخاب شده، برایش آرزوی موفقیت دارم. موفقیت پرسپولیس از هر چیزی مهمتر است و امیدوارم هواداران پرسپولیس امسال هم قهرمانی در لیگ برتر را جشن بگیرند.

وی عنوان کرد: گل‌محمدی مربی باکیفیتی است و از طرفی یک پرسپولیسی است. یحیی می‌تواند پرسپولیس را برای چهارمین فصل پیاپی قهرمان کند و امیدوارم این اتفاق در پایان فصل رخ دهد. همه پرسپولیسی‌ها باید از کادر فنی، بازیکنان و باشگاه حمایت کنند تا این تیم به هدفش دست پیدا کند.

سرمربی نفت مسجدسلیمان در ارتباط با وضعیت فعلی این تیم گفت: تلاش ما این بود که در فصل نقل و انتقالات نفرات مدنظرمان را جذب کنیم و تا آنجایی که امکان داشت، نقاط ضعف را برطرف کرده و چند بازیکن خوب هم به تیم اضافه شدند. سعی می‌کنیم با انجام تمرینات منظم و بازی‌های دوستانه، با شرایط خوبی وارد نیم‌فصل دوم شویم.

تارتار در پاسخ به این پرسش که «چه زمانی مشکلات مالی برطرف خواهد شد؟» تصریح کرد: مسئولان باشگاه در تلاش هستند مشکلات حل شود و بازیکنان در روزهای آینده دریافتی داشته باشند. امیدوارم این اتفاق رخ دهد تا با وضعیت خوبی بازی‌ها را ادامه دهیم.

وی در ارتباط با اینکه نفت مسجدسلیمان دنبال چه جایگاهی است، خاطرنشان کرد: اگر به سال‌های گذشته نگاه کنید این تیم وضعیت باثباتی نداشت و نباید انتظارات از تیم ما زیاد باشد. تلاش ما این است که یک جایگاه آبرومندانه کسب کنیم و امیدوارم روند خوبی که در نیم‌فصل اول داشتیم را ادامه دهیم.

این خبر حدود ۸ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.