در شب برتری قاطعانه تیم فوتبال منچستریونایتد، رم صعود کرد و تیم بازیکن ایرانی سرگروه شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، مرحله گروهی رقابت‌های لیگ اروپا با برتری تیم فوتبال منچستریونایتد، صعود رم و سرگروهی خنت در حضور یک نیمه‌ای میلاد محمدی، ملی‌پوش کشورمان به پایان رسید.

در گروه دوازدهم این رقابت‌ها، منچستریونایتد که پیش از این صعودش را قطعی کرده بود در بازی تشریفاتی خانگی مقابل آلکمار به برتری ۴ بر صفر رسید. یانگ در دقیقه ۵۳، گرینوود در دقیقه ۵۸، ماتا در دقیقه ۶۲ و مجدداً گرینوود در دقیقه ۶۴ برای شیاطین سرخ گلزنی کردند. از همین گروه پارتیزان بلگراد ۴ بر یک آستانه را برد. از گروه دوازدهم منچستریونایتد ۱۳ و آلکمار ۹ امتیازی صعود کردند.

براساس این گزارش در گروه نهم لیگ اروپا، خنت در شبی که میلاد محمدی، ملی‌پوش ایرانی را روی نیمکت داشت در خانه ۲ بر یک اولکساندریا را برد و صعود خود در هفته قبل را با سرگروهی در این بازی تکمیل کرد. در دیگر بازی گروه هم ولفسبورگ یک بر صفر سن‌اتین را برد. در جدول گروه نهم خنت با ۱۲ و ولفسبورگ با ۱۱ امتیاز به مرحله بعد رسیدند.

پنجشنبه شب همچنین در گروه دهم، رم با وجود تساوی ۲ - ۲ خانگی مقابل ولفسبورگر با ۹ امتیاز به‌عنوان تیم دوم صعود کرد. در دیگر بازی این گروه، استانبول باشاک شهیر در خانه بوروسیامونشن‌گلادباخ به برتری ۲ بر یک رسید و با ۱۰ امتیاز سرگروه شد.

در گروه یازدهم، براگا ۴ بر ۲ اسلاون براتیسلاوا را برد و ولورهمپتون ۴ بر صفر بشیکتاش را شکست داد. در جدول گروه یازدهم براگا ۱۴ و ولورهمپتون ۱۳ امتیازی صعود کردند.

این نتایج درحالی رقم خورد که در گروه هشتم، اسپانیول یک بر صفر در خانه به زسکا مسکو باخت و لودوگورتس و فرانس واروش به تساوی یک - یک رسیدند. اسپانیول با ۱۱ و لودوگورتس با هشت امتیاز از گروه هشتم جشن صعود گرفتند.

در گروه هفتم هم رنجرز و یانگ بویز به تساوی یک - یک رسیدند و پورتو ۳ بر ۲ از سد فاینورد گذشت. در جدول گروه هفتم پورتو با ۱۰ و رنجرز با ۹ امتیاز به دور بعد رسیدند.

لیگ اروپا| آرسنال با تساوی صعود کرد و لاتزیو حذف شد/ ترابزون در حضور حسینی بازی تشریفاتی را باخت

این خبر حدود ۹ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.