فردی لیونبرگ نسبت به حضور تیمش در جمع ۴ تیم برتر رقابت‌های لیگ برتر انگلیس ناامید نیست.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، فردی لیونبرگ در کنفرانس خبری پیش از بازی تیمش در خانه وستهام در هفته شانزدهم رقابت‌های لیگ برتر انگلیس ادعا کرد توپچی‌ها هنوز نسبت به حضور در جمع ۴ تیم اول جدول ناامید نیست.

سرمربی تیم فوتبال آرسنال در این باره گفت: نباید صحبت‌ها درباره حضور در جمع ۴ تیم برتر را متوقف کنیم و هنوز به حضور در ۴ رده اول امیدوار هستیم. با این حال برای ما همه چیز در تمرکز برای کاری که در حال انجام دادنش هستیم، خلاصه می‌شود. نباید به بالا، پایین یا اطراف نگاهی بیندازیم. تنها موظفیم روی بازی و اعتماد به نفس خود کار کنیم. من نگفته‌ام قرار است مشکل تیم را با استفاده از بازیکنان خاصی حل کنم اما ترجیح می‌دهم در چنین شرایط سختی از بازیکنان باتجربه استفاده کنم. تصمیم گرفتم بین بازیکنان جوان از برخی از آن‌ها که قرار است آینده باشگاه را شکل دهند، استفاده نکنم. به دنبال این هستم تا بازیکنان باتجربه مسئولیت‌ها را بر عهده بگیرند و بازی‌ها را تغییر دهند.

او در ادامه افزود: باید شرایط منفی فعلی را تغییر دهیم. این فرصت فوق‌العاده‌ای است که شاید برای بازیکنان ما خوب باشد. بازیکنان می‌توانند کمی آرام باشند، روی بازی تمرکز کنند و همان کاری را انجام دهند که در نیمه دوم مقابل برایتون به نمایش گذاشتیم.

این خبر حدود ۹ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.