پیشکسوت باشگاه پرسپولیس گفت: کالدرون ترکیب خوبی برای تیمش در دیدار با ذوب‌آهن در زمین قرار داده بود و به خوبی توانست حریف را شکست دهد.

جواد منافی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم درباره پیروزی ۳ بر صفر تیم پرسپولیس مقابل ذوب‌آهن اصفهان اظهار داشت: با توجه به شرایط جدول سه امتیاز این بازی برای پرسپولیس حیاتی بود. کالدرون نیز ترکیب خیلی خوبی در زمین گذشته بود. کالدرون برخلاف بازی‌های قبل که از نادری و انصاری، دو دفاع چپ در زمین استفاده می‌کرد، در این بازی بیشتر به بازیکنان تهاجمی بازی داده بود. بشار رسن هم بازیکن خیلی خوب و تأثیرگذاری بود که از ابتدا در زمین بازی کرد.

وی افزود: پرسپولیس زمان خوبی هم به گل اول رسید و بازیکنان هم بعد از آن دوندگی خیلی خوبی در خط دفاع و حمله داشتند. روی پاس در عمق بشار رسن علیپور توانست پنالتی بگیرد. از این پاس‌ها باید بیشتر در فوتبال داده شود،‌ هر سه گل پرسپولیس برابر ذوب‌آهن از همین راه بدست آمد و این روش می‌تواند کمک زیادی به تیم کالدرون کند. پرسپولیس موقعیت‌های بیشتری پرسپولیس داشت که از آنها استفاده نکرد. این تیم بازی حساسی را برد و جزو مدعیان لیگ برتر شد.

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس در مورد عملکرد خوب بشار رسن برابر ذوب‌آهن تصریح کرد: او بازیکن بسیار خوبی است و در تیم ملی عراق هم مقابل ایران خیلی خوب بازی کرد. رسن می‌تواند کمک زیادی به پرسپولیس کند، البته به شرطی که آماده باشد. به طور کلی بازیکنان کمی در فوتبال هستند که می‌توانند پاس در عمق بدهند. در این بازی پرسپولیس از این تاکتیک خیلی خوب استفاده کرد.

منافی درباره گلزنی علی علیپور در این بازی و اینکه این گل کمک می‌کند تا این بازیکن دوباره به روزهای خوب خود بازگردد، گفت: صد درصد همینطور است. علیپور بازیکن تأثیرگذار و گلزنی است و باید به لحاظ روحی به او کمک کرد. دیدید که وقتی تغذیه شد توانست یک پنالتی بگیرد و یک گل هم بزند. علیپور هر وقت خوب تغذیه شود می‌تواند به تیم کمک کند. باید به لحاظ روحی و روانی به او کمک کرد و مطمئناً در آینده گل‌های بیشتری از این بازیکن خواهیم دید.

این خبر حدود ۱ سال پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.