هافبک تیم فوتبال ذوب‌آهن با بیان اینکه خواسته‌های منصوریان را انجام نمی‌دهیم گفت: پرسپولیس بهتر از ما بازی کرد و پیروزی حق آنها بود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اصفهان، محمدرضا خلعتبری پس از شکست ۳ بر صفر مقابل پرسپولیس اظهار داشت: بازی متاسفانه برای ما اصلا خوب نبود و نتیجه را واگذار کردیم. به پرسپولیس تبریک می‌گویم؛ آنها نتیجه قابل قبولی گرفتند. متاسفانه آن چیزهایی که منصوریان در تمرین از ما می‌خواهد را انجام نمی‌دهیم و نمی‌دانم چطور باید جواب هواداران را بدهیم. از آنها عذرخواهی می‌کنیم.

وی ادامه داد: منصوریان تلاش می‌کند انرژی مثبتی به بازیکنان داده و نکات مثبت را به بازیکنان انتقال بدهد ولی متاسفانه بدشانس بودیم و پرسپولیس هم بهتر از ما بازی کرد و پیروزی حق آنها بود.

هافبک تیم فوتبال ذوب‌آهن درباره داوری بازی با پرسپولیس تصریح کرد: : پنالتی پرسپولیس که صددرصد درست بود و داوری هیچ مشکلی نداشت، تیم داوری خیلی خوب قضاوت کرد. در باخت ما اصلا داور مقصر نبود. باید تلاش کنیم بتوانیم جبران کنیم. جایگاه ذوب‌آهن اینجای جدول نیست. هم بازیکنان و هم کادرفنی تلاش می‌کنیم تا تیم را به جایگاه واقعی‌اش برگردانیم.

خلعتبری در پایان گفت: بازی کردن بازیکنان نظر سرمربی تیم است و هر بازیکنی که صلاح باشد بازی می‌کند.

این خبر حدود ۹ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.