تصمیم مالک باشگاه ناپولی برای حضور بازیکنان این تیم در یک اردوی اجباری با تأخیری دو هفته‌ای به اجرا درآمد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، کارلو آنچلوتی، سرمربی تیم فوتبال ناپولی در پی شکست خانگی شب گذشته (یکشنبه) شاگردانش مقابل بولونیا که ششمین بازی بدون برد متوالی‌شان در سری A ایتالیا بود، تصمیم گرفته که آنها را گوشمالی دهد.

باخت مقابل ناپولی به بولونیا چهارمین باخت و نهمین بازی بدون برد این فصل شاگردان آنچلوتی بود که سبب سقوط آنها به رده هفتم جدول و ایجاد فاصله‌ای ۱۷ امتیازی با صدر جدول و فاصله هشت امتیازی با آخرین سهمیه لیگ قهرمانان اروپا شده است.

آنچلوتی دو هفته پیش که مالک باشگاه اورلیو دلورنتیس دستور داد بازیکنان تیم به یک اردوی تمرینی اجباری یک هفته‌ای بروند، علناً مخالفت خود با تصمیم او را اعلام کرد و به بازیکنانش جرأت داد که از خواسته دلورنتیس سرپیچی کنند که این آغاز یک جنگ داخلی میان بازیکنان و رئیس باشگاه شد، جنگی که با جریمه نقدی بازیکنان و کسر حقوق آنها همراه شد. اکنون اما کارلتو خودش تصمیم گرفته که از خجالت بازیکنان درآید و به همین دلیل آنها را برای بازی هفته آینده مقابل اودینزه به اردوی تمرینی اجباری چهار روزه می‌برد.

آنچلوتی: ذهنیت بازیکنان ناپولی خراب شده است/ هیچکدام از آنها با من مشکل ندارند

طبق اعلام رسانه‌های ایتالیایی، بعد از ملاقاتی که میان اعضای کادر فنی و بازیکنان تیم در ورزشگاه سن‌پائو صورت گرفته، بازیکنان فردا به صورت عادی در تمرینات شرکت می‌کنند اما از چهارشنبه تا روز بازی مقابل اودینزه باید در زمین تمرینی تیم بمانند و بعد از تمرینات هم حق بازگشت به منازل خود را نخواهند داشت.

تعداد بازی‌های بدون برد ناپولی با احتساب شکست شب گذشته این تیم به هشت رسیده است.

این خبر حدود ۱ سال پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.