سه بازیکن از نفراتی که به اردوی تیم ملی فوتبال ایتالیا دعوت شده بودند، از همراهی شاگردان روبرتو مانچینی باز ماندند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، در آستانه آغاز دو دور پایانی بازی‌های مرحله انتخابی یورو ۲۰۲۰، سه بازیکن شانس حضور در اردوی تیم ملی ایتالیا را از دست دادند.

لئوناردو اسپیناتزولا، مارکو وراتی و دومنیکو براردی سه بازیکنی هستند که به دلیل مصدومیت نمی‌توانند آتزوری را در دو بازی آخرش در مرحله انتخابی یورو ۲۰۲۰ به ترتیب مقابل تیم‌های بوسنی و هرزگوین و ارمنستان همراه کنند.

هر سه این بازیکنان این هفته نتوانستند تیم‌های باشگاهی‌های‌شان را همراه کنند و امروز (دوشنبه) فدراسیون فوتبال ایتالیا از خط خوردن نام آنها از فهرست شاگردان روبرتو مانچینی خبر داده است.

با این حال فقط یک جایگزین برای پر کردن جای این سه بازیکن دعوت شده که آن ساندرو تونالی هافبک دفاعی به عنوان جانشین مارکو وراتی است. به این ترتیب تونالی ۱۹ ساله که عضور تیم زیر ۲۱ ساله ایتالیا هم هست، این فرصت را خواهد داشت تا دومین بازی‌اش برای تیم ملی ایتالیا انجام دهد. او اولین بازی‌ ملی‌اش را در همین مرحله انتخابی یورو ۲۰۲۰ در خانه لیختن‌اشتاین انجام داد و از روی نیمکت به میدان رفت.

روبرتو مانچینی که تیمش پیش از این جواز حضور در یورو ۲۰۲۰ را کسب کرده، برای دو بازی آخر مرحله انتخابی ۲۷ بازیکن در اختیار دارد که سه نفر آنها،‌ آندره‌آ چیستانا مدافع برشا، گائتانو کاستروویلی هافبک فیورنتینا و ریکاردو اورسولینی بال بولونیا برای اولین بار به اردوی تیم ملی فوتبال ایتالیا دعوت شده‌اند.

تیم ملی ایتالیا جمعه شب میهمان بوسنی خواهد بود و دوشنبه هفته آینده در خانه به مصاف ارمنستان می‌رود.

این خبر حدود ۸ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.