نشریه ورزشی معتبر فرانسه از وجود برخی مشکلات برای باشگاه پاری‌سن‌ژرمن جهت عقد قراردادی جدید با مهاجم جدیدی این تیم پرده برداشت.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، نشریه اکیپ فرانسه با انتشار گزارشی درباره مشکلات پاری‌سن‌ژرمن برای نگه داشتن کیلیان امباپه در پارک دو پرنس، به مدیران باشگاه رئال مادرید برای جذب این مهاجم فرانسوی امید داد.

رئال مادرید از زمانی که امباپه در موناکو بازی می‌کرد خواهان خرید این بازیکن ملی‌پوش بود اما پاریسی‌ها زودتر دست به کار شدند و در نهایت او را با قراردادی ۱۸۰ میلیون یورویی خریدند. با این‌ حال رئالی‌ها از خرید امباپه مأیوس نشده‌اند و اخیراً نیز سرمربی آنها زین‌الدین زیدان اعتراف کرد که کهکشانی‌ها همچنان مترصد فرصتی برای جذب این بازیکن جوان هستند.

با این شرایط انتظار می‌رفت پاریسی‌ها برای عقد قراردادی جدید با امباپه که او را برای مدتی طولانی در پایتخت فرانسه نگه دارد، دست به کار شوند و در واقع اخباری مبنی بر اینکه این باشگاه قصد دارد به امباپه حقوقی مساوی با حقوق نیمار بپردازد هم منتشر شد. قرارداد فعلی او تا ماه ژوئن سال ۲۰۲۲ اعتبار دارد اما PSG می‌خواهد اطمینان حاصل کند که مهاجم بااستعدادش را برای مدتی طولانی از دست نخواهد داد.

نشریه اکیپ فرانسه اما مدعی شده که باشگاه پاری‌سن‌ژرمن نمی‌تواند همان ۳۰ میلیون یورویی که سالانه به مهاجم برزیلی‌اش می‌پردازد را به امباپه هم بدهد. این نشریه در ادامه نوشته که هنوز از سمت باشگاه هیچ پیشنهادی به امباپه برای تمدید قراردادش ارائه نشده است.

امباپه از ناکامی‌های پاری‌سن‌ژرمن در لیگ قهرمانان ناراضی است و بعد از باخت فصل گذشته تیمش مقابل منچستریونایتد در لیگ قهرمانان هم از تمایل خود برای ترک پاریسی‌ها سخن به میان آورد. با این حال او هنوز هم تأکید دارد که نسبت به PSG‌ متعهد است و می‌خواهد با این تیم موفقیت کسب کند. با این حال اگر پاریسی‌ها امسال هم در لیگ قهرمانان اروپا ناکام بمانند، ‌این احتمال جود دارد که امباپه بیش از پیش به ترک تیم تحت هدایت توماس توخل ترغیب شود.

این خبر حدود ۷ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.