داود مهابادی، سرمربی تیم فوتبال فجرسپاسی شیراز به این نکته اذعان کرد که تیمش با تغییر سیستم استقلال دچار مشکل شده است.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، داود مهابادی پس از شکست ۳ بر صفر تیمش مقابل استقلال در مرحله یک هشتم جام حذفی اظهار داشت: بازی خیلی خوب، جان‌دار و جذاب بود. هر دو تیم به لحاظ تاکتیکی بازی خوبی به نمایش گذاشتند. در نیمه اول بازی پایاپای بود و در نیمه دوم ما سعی کردیم فضاها را ببندیم. استقلال هم تغییر سیستم داده بود و از ۲-۵-۳ به ۲-۴-۴ تغییر سیستم داد و تیم ما دچار مشکل شد. با این حال بازیکنان ما خوب بازی کردند و به لحاظ ساختار تیمی، شکل خوبی داشتند.

وی افزود: ما دو تعویضی انجام دادیم که به نوعی می‌توانم بگویم اجباری بود. از طرفی دو بازیکن دیگرمان به لحاظ بدنی دچار مشکل شدند که یک نفر را توانستیم تعویض کنیم. حتی یکی از بازیکنانم از عضله دوقلو دچار گرفتگی شد که درخواست تعویض داد، اما چون تعویض‌ها تمام شده بود، نمی‌توانستیم تعویض کنیم. باید به استقلال تبریک بگویم که امروز بازی خوبی انجام داد و امیدوارم در ادامه مسیر و بازی‌های پیش رو هم موفق باشند.

سرمربی تیم فوتبال فجر سپاسی شیراز در واکنش به اعتراض هواداران به وقت‌کشی بازیکنان فجرسپاسی گفت: وقت بازی را تلف نکردیم. بازیکنان ما مصدوم می‌شدند و زمین می‌افتادند.

این خبر حدود ۹ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.