مدیرعامل باشگاه فولادخوزستان با بیان این که هوادار سرمایه باشگاه است، گفت: تلاش مدیریت و تیم برآورده کردن خواسته‌های منطقی هواداران است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم ، به نقل از سایت باشگاه فولاد خوزستان، سعید آذری در نشست با هواداران فولاد اظهار داشت: هواداران سرمایه‌های باشگاه هستند و آن ها یار دوازدهم تیم نیستند، بلکه یار اصلی تیم به حساب می آیند. جلسات با هواداران تداوم خواهد داشت.

وی با اشاره به حضورش در زمان هشت سال جنگ تحمیلی در خوزستان و یادآوری خاطرات آن روزها، گفت: به خوبی با خوزستان و فوتبال آن آشنا هستم.

مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان عنوان کرد: در شورای مربیان تصویب کردیم که بازیکنان فولاد نباید به راحتی از باشگاه خارج شوند و فصل آینده هیچ بازیکنی حق خروج از باشگاه را ندارد.

وی ادامه داد: تشکیل کمیته استعدادیابی تیم های محلی در باشگاه فولاد در حال شکل گیری است تا بتوانیم استعدادهای خوب و جدیدی را به فوتبال خوزستان و کشور معرفی کنیم.

آذری خاطرنشان کرد: همه سعی و تلاش من این است که یادگاری خوبی از خود برای باشگاه فولاد و هواداران به جا بگذارم.

وی گفت: مدیران مجموعه فولاد در نظر دارند سیستم صوتی جدید و به روزی را در ورزشگاه مدرن فولاد نصب کنند تا نیازهای صوتی استادیوم و خواسته هواداران برآورده شود.

مدیرعامل باشگاه فولاد در پاسخ به این سوال که چرا فولاد در چند سال گذشته قهرمان نشده است؟ عنوان کرد: بعد از قهرمانی های فولاد در لیگ برتر، تمام ستاره های این تیم جذب باشگاه های دیگر شدند و این به تیم لطمه زد. باید قراردادهای بازیکنان را به صورتی تنظیم کنیم که تیم و باشگاه ضرر نکند. عقد قراردادهای طولانی مدت، بهترین روش برای این کار است.

وی خاطرنشان کرد: اگر تیم های خوزستان به دنبال ارائه نمایش فوتبال ناب خوزستانی هستند باید صبر و تحمل داشته باشد.

آذری گفت: با صلاحدید کانون هواداران، در بازی‌های آینده و خارج از خانه، هواداران اعزام خواهند شد.

وی بیان کرد: آبان‌ماه استعدادیاب های تیم ملی را به باشگاه فولاد می آوریم تا بازیکنان فولاد را از نزدیک ارزیابی کرده و به تیم‌های ملی دعوت کنند.

مدیرعامل باشگاه فولاد بیان کرد: اگر به این تحلیل برسیم که تیم های نونهالان و نوجوانان فولاد می توانند در رقابت های بین المللی حضور پیدا کنند، با هماهنگی فدراسیون یک اعزام خواهیم داشت.

وی در پایان خطاب به هواداران محترم تیم اعلام کرد که این جلسات تداوم خواهد داشت.

این خبر حدود ۹ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.