درآمدزایی در اینستاگرام، احتمالا بیش‌ترین فاصله ۲ اعجوبه دنیای فوتبال از یکدیگر را ایجاد کرده است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، آمار منتشر شده از درآمد فوتبالیست‌ها از طریق تبلیغات اینستاگرامی، نشان می‌دهد کریس رونالدو، ستاره پرتغالی تیم یوونتوس در صدر جدول کسب درآمد از این شبکه اجتماعی قرار دارد.

کریستیانو رونالدو که با داشتن ۱۸۶ میلیون نفر، بیشترین میزان دنبال‌کننده در اینستاگرام را دارد در ۱۲ ماه گذشته توانسته مبلغ ۳۸.۲ میلیون پوند (۴۴ میلیون یورو) را از راه تبلیغات اینستاگرامی کسب کند. رونالدو در ۱۲ ماه اخیر، اسپانسر ۳۴ پست تبلیغاتی بوده و بابت هر پست، ۹۰۰ هزار یورو کسب درآمد داشته است. لیونل مسی در ۱۲ ماه اخیر، اسپانسر ۳۶ پست اینستاگرامی بوده اما از هر پست تقریبا ۶۰۰ هزار یورو کسب درآمد داشت.

در واقع مسی از مجموع پست‌های تبلیغاتی، ۲۱.۵ میلیون یورو درآمد کسب کرده و این رقم، تقریبا نصف میزان درآمد رونالدو از پست‌های اینستاگرامی است. کریستیانو رونالدو و لیونل مسی، بیشترین میزان درآمد را از طریق اینستاگرام کسب می‌کنند. پس از رونالدو و مسی، کندال جنر و دیوید بکام، بیشترین میزان درآمد را از طریق اینستاگرام دارند.

در میان فوتبالیست‌ها، پس از رونالدو، مسی و بکام، نام نیمار و زلاتان ابراهیموویچ در رده‌های بعدی بیشترین میزان درآمد از طریق اینستاگرام به چشم می‌خورد.

این خبر حدود ۷ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.