مهدی تارتار، سرمربی نفت مسجدسلیمان اعتقاد دارد این تیم به موقع از بحران رهایی یافته است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری تسنیم از مشهد مقدس، مهدی تارتار، سرمربی نفت مسجدسلیمان در نشست خبری پیش از دیدار با شهر خودرو اظهار داشت: یک بازی سخت را در پیش داریم، چون شهر خودرو از تیم‌های خوب لیگ است. قطعاً برای هر دو تیم کار سخت خواهد بود. جدول هم همین را می‌گوید. تیم شهر خودرو فوتبال باکیفیتی ارائه می‌کند و گل محمدی هم زحمات فروانی برای این تیم کشیده و از بهترین مربیان لیگ است. وی افزود: حمیداوی به عنوان مالک باشگاه شهر خودرو به موقع ورود کرد و این تیم را نجات داد. ما هم در شش هفته اخیر نسبت به بضاعتی که داریم خوب نتیجه گرفتیم. در جام حذفی هم گل‌گهر را شکست دادیم. در جام حذفی با هدف خاصی بازی نکردیم، اما بدمان نمی‌آید به مراحل بالاتر برویم.

سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان در مورد تصمیم وزیر نفت برای جدایی تیم‌های نفتی از بدنه وزارت نفت گفت: تیم ما هواداران پر شوری دارد و قطعاً مسئولان فکری به حال این تیم خواهند کرد. مطمئنم مشکلات برطرف می‌شود و توانستیم به موقع از بحرانی که در آن قرار گرفته بودیم رها بشویم. تیم ما یک تیم مردمی است، هر چند گفته شده قانوناً نمی‌توان هزینه کرد، اما در شهری که فوتبال تنها دلخوشی مردم است، مسئولان با هزینه در فوتبال مقابل بسیار از اتفاقات تلخ را خواهند گرفت.

تارتار در خصوص غایبان تیمش اظهار داشت: عباس عسگری در بازی با استقلال از ناحیه رباط صلیبی دچار آسیب شد و متأسفیم که او را نداریم. جای عباس در تیم ما خالی است. امیدوارم زودتر به شرایط خوبی که داشت برگردد.

وی درباره اینکه آیا قرار است بازیکن جدیدی را جایگزین عسگری کنند، گفت: این کار باید در نیم‌فصل انجام شود و در حال حاضر نمی‌شود. باید قوانین را بپرسم و ببینم می‌توانیم اکنون کسی را اضافه کنیم یا نه. باید در نیم فصل این اتفاق رخ بدهد.

اعلام اسامی محرومان مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی فوتبال

سرمربی تیم نفت مسجدسلیمان راجع به شرایط این تیم در صورت جدایی از وزارت نفت اظهار داشت: ما در یک شهر محروم هستیم و کار می‌کنیم. تنها دلخوشی مردم همین تیم است. مسئولان کار می‌کنند، اما قوانین دست آنها را بسته است. از نظر قانونی آنها نمی‌توانند برای تیم ما کار کند. امیدوارم قانون برای شهرهای محروم استثنا بگذارد که فوتبال و ورزش می‌تواند مقابل خیلی از ناهنجاری‌ها را بگیرد. جوان‌ها به سمت فوتبال و ورزش می‌آید و قطعاً یک راهی هست.

این خبر حدود ۱ سال پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.