ناصر سالاری دروازه‌بان تیم فوتبال صنعت‌نفت با اشاره به بحران مالی این باشگاه گفت: مدیرعامل به‌تنهایی نمی‌تواند این مشکلات را حل کند و امیدوارم مسئولان کمک کنند تا شرایط خوبی در باشگاه حاکم شود.

ناصر سالاری در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، با اشاره به بحران مالی در صنعت نفت آبادان و نارضایتی بازیکنان بابت عدم دریافت حق و حقوق‌شان گفت: واقعاً شرایط سخت است. من در تیم‌های مختلفی در لیگ برتر و لیگ دسته اول بازی کرده‌ام، ولی چنین وضعیتی را تجربه نکرده بودم. ما بیش از سه ماه است که تمرین می‌کنیم و شش هفته هم از بازی‌ها سپری شده است، ولی هنوز پولی دریافت نکردیم. آقای عیسی‌زاده، مدیرعامل باشگاه هم تلاش می‌کند، ولی ایشان به تنهایی نمی‌تواند این مشکلات را از بین ببرد.

وی ادامه داد: مدیرعامل باشگاه براساس قول‌هایی که به ایشان داده بودند به ما قول داد، ولی متأسفانه چیزی تغییر نکرده است. تیم ما شرایط خوبی از لحاظ فنی و نتیجه‌گیری دارد. امیدوارم مسئولان کمک کنند تا شرایط خوبی بر باشگاه حاکم شود و مشکلات مالی از بین برود.

سالاری همچنین خاطر نشان کرد: ما تلفیقی از بازیکنان جوان و باتجربه را در اختیار داریم و فوتبالیست‌های خوبی در صنعت‌ نفت بازی می‌کنند. اگر مشکلات مالی حل شود قطعاً تمرکز بازیکنان هم به‌هم نمی‌ریزد، تمام تلاش ما این است که بهترین نتایج صنعت نفت را در این سال‌ها رقم بزنیم و هواداران این تیم را خوشحال کنیم.

دروازه‌بان تیم فوتبال صنعت نفت با اشاره به تأثیر حضور دراگان اسکوچیچ در این تیم تصریح کرد: دراگان مربی کاربلدی است و هر بازیکنی که شرایط خوبی داشته باشد، توسط این مربی مورد استفاده قرار می‌گیرد. ما تنها تیمی در ایران هستیم که ۳-۴-۳ بازی می‌کنیم، بازیکنان هم از بازی در این سیستم راضی هستند و حالا بیشتر از قبل هماهنگ شده‌ایم. امیدوارم این نتایج خوب را ادامه دهیم.

اسکوچیچ به آبادان بازگشت

این خبر حدود ۷ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.