مدافع تیم فوتبال امید ایران می‌گوید که اعتماد به نفس بازیکنان این تیم با پیروزی مقابل استرالیا بالا رفته است، اما آنها با این پیروزی مغرور نمی‌شوند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت رسمى فدراسیون فوتبال، عارف آغاسى که زننده گل دوم تیم امید در دیدار دوستانه با استرالیا بود در خصوص صحنه گل گفت: متأسفانه بازى پخش نشد، اما در صحنه‌اى که براى سرزنى روى ضربه ایستگاهى جلو رفته بودم، توپ برگشتى با ارسال دقیق خدابنده‌لو که روى دروازه ارسال شد، با ضربه سر توانستم توپ را به گوشه دروازه استرالیا برسانم.

وی افزود: این گل حاصل زحمات بچه‌ها بود همچنین کادر فنى روى استفاده درست از ارسال ها و ضربات ایستگاهى در تمرینات تأکید داشت. خدا را شکر که توانستیم به بهترین شکل نتیجه تلاش‌مان را بگیریم.

آغاسى عنوان کرد: مى‌دانستیم استرالیا قدرتمند و منظم بازى می‌کند. خصوصاً بچه‌هاى خط دفاعى به خوبى می‌دانستند فشار زیادى را تحمل می‌کنیم و بازى‌هاى حریف را دیده بودیم. فکر می‌کنم تمرکز خوبى داشتیم و تلاش کردیم به حریف موقعیت ندهیم. در نیمه دوم به جز صحنه پنالتى حریف ما هیچ فرصتى نداشت. همه بچه‌ها با غیرت و یکدلى بازى کردند که این نتیجه به دست آمد. به نظر من از جهت روانی خیلى به این پیروزى نیاز داشتیم و اعتماد به نفس بچه‌ها بالا رفت. البته می‌دانیم هنوز اتفاقی نیافتاده و مغرور نمی‌شویم، اما امیدوارم این روند را ادامه بدهیم و بچه‌ها شایستگی خودشان را به خوبی نشان بدهند.

این خبر حدود ۷ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.