دیدار تیم‌های ملی فوتبال امید ایران و استرالیا با نتیجه دو بر یک به سود شاگردان حمید استیلی تمام شد.

به گزارش ایسنا به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، تیم ملی فوتبال امید ایران از ساعت ١٨:١٥ در زمین باشگاه الدحیل قطر برابر استرالیا قرار گرفت و توانست با نتیجه دو بر یک بر رقیبش غلبه کند.

برای ایران علی شجاعی در دقیقه پنج و عارف آغاسی در دقیقه ۲۵ گل زدند. تک گل استرالیا نیز در نیمه دوم و در دقیقه ۴۷ از روی نقطه پنالتی به ثمر رسید.

گزارش بازی

امیدها از ابتدای بازی تیم برتر میدان بودند و موفق به ایجاد موقعیت های مناسبی روی دروازه حریف شدند. در دقیقه ٥ رضا جبیره با نفوذ از دفاع چپ در یک موقعیت ایده آل علی شجاعی را صاحب توپ کرد تا شاگردان استیلی با یک گل از حریف خود پیش بیافتند. در ادامه استرالیا به دنبال جبران نتیجه بود که معراج اسماعیلی موفق به مهار شوت بازیکن این تیم شد. بازی هوشمندانه امیدهای ایران در دقیقه ٢٥ برای دومین بار خط دفاع استرالیا را تسلیم کرد و اینبار عارف آغاسی موفق به گشودن دروازه با یک ضربه سر دقیق شد. با توجه به گرمای هوا داور مسابقه در دقیقه ٣٠ درخواست وقت استراحت کرد. استرالیا در دقایق پایانی به دنبال جبران گل های خورده بود اما نتوانست از مدافعان ایران عبور کند و نیمه نخست با نتیجه دو بر صفر به پایان رسید. در دقیقه پایانی این نیمه داور مسابقه یک پنالتی مسلم روی امیر روستایی را نادیده گرفت.

در نیمه دوم استرالیا به دنبال جبران نتیجه بود و با پنالتی دقیقه ٤٧ یکی از گل های خورده را جبران کرد.

این خبر حدود ۸ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.