مصدومیت الکسیس سانچس در جریان بازی برای تیم ملی فوتبال شیلی ممکن است او را برای مدتی طولانی از همراه تیم فوتبال اینتر باز دارد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، برخلاف آنچه در مورد مصدومیت الکسیس سانچس در جریان بازی شب گذشته (شنبه) تیم ملی شیلی مقابل کلمبیا تصور می‌شد، این مصدومیت جدی است و احتمالاً او را برای مدتی طولانی خانه‌نشین خواهد کرد.

بال شیلیایی که تابستان امسال به صورت قرضی از منچستریونایتد به اینتر پیوست، در جریان بازی شب گذشته تیم ملی کشورش به دلیل ضربه‌ای که از ناحیه قوزک دریافت کرد، مجبور به ترک میدان شد.

طبق بیانیه‌ای که فدراسیون فوتبال شیلی منتشر کرده است، معایناتی که امروز روی پای او صورت گرفت، نشان می‌دهد بازیکن تیم فوتبال اینتر از ناحیه تاندون قوزک دچار کشیدگی شده است. هنوز تصویربرداری و معاینات بیشتری برای مشخص شدن شدت مصدومیت سانچس لازم است و او به میلان برگشته است تا زیر نظر پزشکان باشگاه اینتر دوره ریکاوری‌اش را آغاز کند.

رونالدو نازاریو: هرگز نمی‌‌خواستم از اینتر جدا شوم اما باشگاه مجبورم کرد/ کوپر با من بدرفتاری می‌کرد

از خبری که فدراسیون فوتبال شیلی در مورد مصدومیت سانچس منتشر کرده است این‌گونه برمی‌آید که این بازیکن برای مداوا به عمل جراحی نیاز پیدا خواهد کرد و نتیجه قطعی در این باره پس از انجام MRI روی پای او مشخص خواهد شد.

سانچس ۳۰ ساله تا این مقطع از فصل تنها چهار بازی برای اینتر انجام داده و یک گل هم به ثمر رسانده است.

این خبر حدود ۸ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.