دستیار مارک ویلموتس در تیم ملی فوتبال کشورمان می‌گوید هدفش کمک به تیم ملی برای صعود به جام جهانی ۲۰۲۲ قطر است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، وحید هاشیمان که برای دیدار با خانواده‌اش به شهر هامبورگ سفر کرده، در گفت‌وگو با نشریه آلمانی «بیلد» با اشاره به شکست ۲ بر صفر هفته اخیر هامبورگ، تیم پیشین خود مقابل سن‌پائولی گفت: امیدوارم شکست در دربی هامبورگ تنها یک لغزش بوده باشد و هامبورگ بتواند با یک پیروزی به مسیر درست بازگردد.

هاشمیان که بین سا‌های ۱۹۹۹ تا ۲۰۰۱ عضو تیم هامبورگ بود و پیش از قبول پیشنهاد فدراسیون فوتبال ایران برای فعالیت به عنوان دستیار مارک ویلموتس بلژیکی در تیم ملی فوتبال ایران، سرمربیگری تیم زیر ۱۷ ساله‌های هامبورگ را برعهده داشت، تصریح کرد: هنوز هم قدردان باشگاه هامبورگ هستم که این فرصت را به من داد تا برای کار به این باشگاه بازگردم.

وی با ابراز امیدواری از بازگشت هامبورگ به سطح اول فوتبال باشگاهی آلمان در بخش دیگری از صحبت‌هایش در تمجید از سرمربی کنونی این تیم خاطرنشان کرد: من بین سال‌های ۲۰۰۶ تا ۲۰۰۸ زیرنظر دیتر هکینگ بازی کردم. او مربی فوق‌العاده‌ای است که می‌تواند به خوبی بازیکنان را مدیریت کند.

هاشمیان با اشاره به اینکه هدف اصلی او در حرفه جدیدش کمک به صعود تیم ملی به جام جهانی ۲۰۲۲ قطر است، درباره برتری ۲ بر صفر ایران مقابل هنگ‌کنگ در دور دوم مرحله انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ خاطرنشان کرد: هنگ‌کنگ در آن بازی با ۱۱ بازیکن دفاع می‌کرد و شکست خط دفاعی آنها دشوار بود.

وی در پایان با اشاره به فشار رسانه‌ای که در ایران بر تیم ملی وجود دارد، اظهار داشت: در ایران ۲۰ روزنامه ورزشی و بخش ورزشی رسانه‌های دیگر درباره تیم ملی گزارش‌هایی می‌نویسند.

همچنین در بخشی از این گزارش به مشکل ایران در تهیه البسه تیم ملی فوتبال کشورمان از برندهای معتبر در نتیجه تحریم‌های موجود اشاره شده و اینکه فدراسیون خود البسه تیم ملی را از فروشگاه‌های ورزشی تهیه می‌کند.

این خبر حدود ۸ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.