سرمربی تیم فوتبال رئال مادرید پس از باخت سه گله شاگردانش در خانه پاری‌سن‌ژرمن به وجود برخی نقاط ضعف‌ در این تیم اعتراف کرد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، تیم فوتبال رئال مادرید شب گذشته (چهارشنبه) در اولین بازی‌اش در فصل جدید لیگ قهرمانان اروپا در خانه پاری‌سن‌ژرمن با نتیجه ۳ بر صفر تن به شکست داد تا با یک تجربه تلخ کارش را در این فصل از رقابت‌های اروپایی آغاز کند. رئال مادرید در دیداری تن به شکست داد که تحت سلطه میزبانش قرار داشت به خصوص در میانه میدان و نتوانست حتی یک شوت به سمت دروازه‌ حریف شلیک کند.

زین‌الدین زیدان، سرمربی کهکشانی‌ها پس از این بازی به خبرنگاران گفت: مشخصاً پاری‌سن‌ژرمن امشب از هر لحاظ از ما بهتر بود، از نظر شیوه بازی، در خط میانی. چیزی که مرا ناراحت می‌کند این است که ما به اندازه کافی بازی منسجمی ارائه نکردیم و در حد این مسابقات نبودیم. این کار امکان‌پذیر نبود. حریف در استفاده از موقعیت‌هایش خوب عمل کرد، اما این مسئله‌ای نیست که مرا نگران کند.

زیزو افزود: چیزی که مرا نگران می‌کند، نبود انسجام کافی است. ما نتوانستیم به اندازه کافی برای بازیکنان خط حمله‌مان شامل گرث بیل، کریم بنزما و ادن ازار موقعیت بسازیم و این احساس عجیبی دارد. ممکن است شما یک شب بد بازی کنید، اما وقتی که انسجام داشته باشید، اگر برای تصاحب توپ بجنگید، می‌توانید در بازی بمانید.

لیگ قهرمانان اروپا| رئال مادرید مقهور درخشش دی‌ماریا و PSG شد/ تساوی دراماتیک اتلتیکو مقابل یوونتوس در شب برتری آسان من‌سیتی و بایرن

تیبو کورتوا، دروازه‌بان بلژیکی رئال مادرید یک بار دیگر نشان داد که هنوز سنگربان قابل اعتمادی برای رئال مادرید نیست. دروازه او دو بار توسط آنخل دی‌ماریا بازیکن سابق رئالی‌ها باز شد که پذیرش این گل‌ها برای کهکشانی‌ها سخت‌تر بود.

با این وجود زیدان از انتقاد از کورتوا خودداری کرد. او در این مورد گفت: این باخت تقصیر همه است. ما با هم بازی‌ها را می‌بریم و با هم می‌بازیم.

این خبر حدود ۸ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.